3. Ślężański Bieg Młodzieżowy już za nami

3 Ślężański Bieg Młodzieżowy już za nami.

W dniu wczorajszym Sobótczański rynek wypełnił się po brzegi najmłodszymi sportowcami oraz ich rodzinami. Wśród licznych kibiców oraz wspaniałego dopingu, na dystansach od 150 do 1500 m rywalizowało 424 zawodników.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pakiet startowy, w którym znaleźć można było m.in profesjonalną koszulkę techniczną. Dla tych którzy ukończyli bieg na mecie czekały też okolicznościowe medale.

Po biegach odbyła się profesjonalna dekoracja zwycięzców. Wszyscy zwycięzcy w swoich rocznikach otrzymali pamiątkowe puchary oraz dodatkowe nagrody. Najmłodsi zwycięzcy biegów otrzymali pamiątkowe dyplomy wraz z pucharami oraz nagrodami w postaci zabawek.

Wręczony został także Puchar Burmistrza  Sobótki dla najliczniej reprezentowanej podczas biegu szkoły. Po raz kolejny puchar zdobyła Szkoła Podstawowa w Świątnikach – gratulujemy!

Na zakończenie imprezy odbyło się „dłuuuugie” losowanie, licznych nagród ufundowanych przez sponsorów oraz organizatorów biegu. Szczęśliwi zwycięzcy wygrywali atrakcyjne nagrody rzeczowe, gadżety oraz 3 tablety.

Wszystkim uczestnikom biegów serdecznie gratulujemy!

Organizatorom natomiast należą się wielkie brawa, za w pełni profesjonalne przygotowania tak wspaniałej imprezy.  Warto zwrócić uwagę, iż dzięki ich olbrzymiemu zaangażowaniu bieg cieszy się doskonałą reputacją i przyciąga uczestników nie tylko z gminy Sobótka ale także z Wrocławia jak i bardziej odległych miejscowości.

Tabele wyników 3 Ślężańskiego Biegu młodzieżowego dla poszczególnych roczników znaleźć można na stornie data sport.