4200 biegaczy pobiegnie jutro w 8. MAZDA Półmaratonie Ślężańskim

Już jutro, po raz kolejny Sobótka stanie się olbrzymim centrum biegania. Na 8. MAZDA Półmaraton Ślężański zapisała się rekordowa liczba 4200 biegaczy! Zapowiada się kolejny naprawdę liczny bieg.

W sobotę o godzinie 11:00 tradycyjny już wystrzał armatni, da sygnał do rozpoczęcia zmagań z otaczającą Ślężę, 21 kilometrową trasą. Zawodnicy wystartują z samego rynku Sobótki, okrążając Ślężę i zafiniszują na mecie zlokalizowanej przy sali sportowej Gimnazjum Gminnego.

Od rana w rynku trwać będzie impreza otwierająca bieg i witająca wszystkich biegaczy, na którą zapraszamy mieszkańców Sobótki.

 

W czasie trwania biegu występować będą utrudnienia w ruchu. Całkowicie zamknięte będą ulice  oraz drogi którymi przebiegać będą zawodnicy ( godz. 11:00 – 14:00). Organizatorzy przewidują również spore utrudnienia oraz lokalne korki na trasach dojazdowych do Sobótki jak również w samej Sobótce, od wczesnych godzin porannych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z trasą biegu na stronie półmaratonu!

 

Więcej informacji na temat Półmaratonu Ślężańskiego znajdą Państwo na stronie biegu pod adresem: www.polmaratonslezanski.pl

 

 

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *