Apartamenty at-Sobótka

Apartamenty at-Sobótka

Proponujemy przytulny, bardzo wygodny apartament, domową atmosferę i piękny, zadbany ogród. A tym, którzy będą mieli ochotę – oprócz zwiedzania, wycieczek, spacerów – na odrobinę sportu, proponujemy lekcje tenisa z wykwalifikowanym trenerem na pobliskich kortach. Nasz Słoneczny Apartament t składa się z z wygodnej, klimatyzowanej sypialni, wyposażonej w duże, dwuosobowe łóżko, obszerną szafę i komodę oraz z pokoju dziennego ze stołem, krzesłami i bogatą biblioteką. W razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia łóżka lub łóżeczka dla dziecka. Internet WIFI jest dostępny we wszystkich pomieszczeniach apartamentu. Luksusowa łazienka posiada wielofunkcyjny prysznic oraz wannę z hydromasażem; toaleta jest usytuowana w oddzielnym pomieszczeniu. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy telewizję satelitarną, kącik kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową, czajnikiem elektrycznym i naczyniami.
Miłośnicy kawy mogą sobie przygotować aromatyczne espresso w automatycznym ekspresie.

Nieduży, ale bardzo funkcjonalny domek, otoczony jest pięknym, dojrzałym ogrodem, w którym rośnie mnóstwo ciekawych roślin. Wypoczynek na ławeczce wśród wspaniałych róż, czy na hamaku zawieszonym między starymi drzewami owocowymi, będzie z pewnością niezapomniany!

Nasz apartament znajduje się niedaleko centrum Sobótki, gdzie znajdą Państwo sklepy, restauracje, banki, pocztę, ośrodek zdrowia, dworzec autobusowy, ale jednocześnie należy już do Ślężańskiego Parku Krajobrazowego, który oferuje wspaniałe trasy turystyczne, spacerowe i rowerowe. Wasz samochód będzie bezpieczny, zaparkowany na terenie posesji, pod wiatą.

 

Galeria Apartament Słoneczny

 

Galeria Apartament Pod Cedrem