Bal karnawałowy 2018

W karnawale same bale
Karnawał to czas  przepełniony muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów naszej szkoły to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas.
Tego dnia już od rana w naszej szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w klasach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość uczestniczenia w pokazie magika .Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali gimnastycznej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu aktorów z Wocławskiego Teatru Lalek , którzy przebrani za postacie z bajek zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniamiw zabawach prowadzonych przez aktorów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom, a szczególnie Rodzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowanie balui pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok

Dagmara Sadua – Enzanza

IMG 0305 2    IMG 0308

IMG 0311    IMG 0312

Źródło: http://www.sp1sobotka.pl/index.php/1519-bal-karnawalowy-2018

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *