Bieg Rodzic i Ja

W dniu dzisiejszym (18.05.2018r.) odbyła się kolejna edycja biegu „Rodzic i ja”. Organizatorem biegowej zabawy był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Sobótce, który w sposób doskonały dopracował całe przedsięwzięcie. W pomoc przy imprezie włączył się Klub Biegacza Sobótka, który dopiął elementy techniczne. Dzięki temu ta mała kameralna impreza przybrała charakter profesjonalnego biegu.

Przed biegami wszyscy zgromadzeni mogli podziwiać pokaz grupy Karate kyokushin z Sobótki. Po pokazie odbyła się wspólna rozgrzewka, przy energetycznej muzyce.

Ze względu na swój charakter impreza skierowana była w szczególności do najmłodszych dzieci. Jednak rodzice, którzy przyszli z dziećmi również mogli wziąć udział w biegu. Dając tym samym przykład, że warto spędzać aktywnie czas!

Zmagania sportowe zaczęły się od startu kategorii przedszkolaków na dystansie około 400 metrów w pobliżu Schroniska pod Wieżycą. Następnie odbyły się biegi dla uczniów szkół podstawowych na dystansie 700 metrów. A na końcu wszyscy chętni i zapisani mogli przebiec kilometrową rundę zwaną „rundą Geparda”.

Każdy zawodnik otrzymał na mecie piękny medal, który był wręczany przez Dyrektora MOW oraz Kierownika Referatu Oświaty z Gminy Sobótka.

Gratulacje dla wszystkich biorących udział. Miło jest widzieć rodziców razem ze swoimi pociechami na kolejnej lokalnej imprezie biegowej.

Pełna galeria biegu dostępna jest pod adresem:

https://photos.google.com/share/AF1QipMlmiTKm7ghcd-PeN0GvgIe5S2M-lK0xkTxfaPQnTGJsvP5LCFatCxMEZuzI-XWWQ?key=aC1jZVlFWjdTLVlWQWpwNG1EWnNHcU5iV3oyWmJ3

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *