Decyduj razem z nami, co w ramach rewitalizacji wykonamy

 

 

Tu ławeczka, tam siłownia,

By Sobótka była modna.

Decyduj razem z nami

Co w ramach rewitalizacji wykonamy.

 

Chcesz mieć wpływ na swoje otoczenie, współdecydować o kształtowaniu przestrzeni, w której mieszkasz, pracujesz, odpoczywasz? Podczas IX Festiwalu Rzemiosł, Rękodzieła i Produktu Lokalnego, który odbędzie się w 19 i 20 grudnia b.r. w hali widowiskowo-sportowej Gimnazjum Gminnego w Sobótce, na stoisku Gminy Sobótka, zostaną zaprezentowane wstępne założenia koncepcji rewitalizacji Sobótki. Na wyłożonych planszach i mapach będzie można nanieść swoje propozycje zagospodarowania poszczególnych obszarów poprzez wskazanie, który skwer należy zagospodarować w inny sposób, w których miejscach powinno być więcej ławek, gdzie dokonać nasadzeń, wybudować plac zabaw, siłownię zewnętrzną. Zapraszamy do aktywnego udziału.

 

Od 18 grudnia 2015r. do 18 stycznia 2016r. na www.sobotka.pl
w zakładce „rewitalizacja” będzie dostępny formularz uwag do wstępnej koncepcji rewitalizacji Sobótki. Uwagi będzie można składać osobiście, za pośrednictwem poczty na adres Urzędu lub elektronicznie na dotacje@sobotka.pl i planowanie@sobotka.pl.

 

Wszystkie działania gminy w zakresie rewitalizacji będą zamieszczane na www.sobotka.pl/pozostale/rewitalizacja/ i bip.sobotka.pl w zakładce „pozyskane dotacje”/ „informacje ogólne”.

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *