Dotacje unijne i instrumenty zwrotne – wsparcie dla dolnośląskich małych i średnich przedsiębiorstw

Spotkanie informacyjne na temat wsparcia dla MŚP we Wrocławiu

06.08.2014 11:01

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pod hasłem „Dotacje unijne i instrumenty zwrotne – wsparcie dla dolnośląskich MŚP”, które odbędzie się 19 sierpnia 2014 r. we Wrocławiu. Tematem spotkania będą możliwości dofinansowania z funduszy europejskich, aktualnie dostępne dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP, a także założenia wsparcia w nowej perspektywie finansowej.

 

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane możliwości pozyskania dotacji na projekty inwestycyjne, realizowane przez mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa dolnośląskiego. Omówione zostaną zasady pozyskania niskooprocentowanych pożyczek, finansowanych ze środków europejskich w ramach Inicjatywy JEREMIE. Pracownicy PIFE przedstawią również ogólne założenia wsparcia sektora MSP, przewidzianego w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP, prowadzących działalność na terenie województwa dolnośląskiego.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife@dolnyslask.pl z podaniem nazwisk uczestników spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się 19 sierpnia 2014 r. w godzinach 10.00-13.30 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (Wrocław, Wybrzeże Słowackiego 12-14, sala 420).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Program spotkania

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *