dr Jolanta Kosowska jakiej nie znacie

W piątek 13-go lipca Biblioteka Publiczna w Sobótce pękła – w szwach… Na szczęście – prawie i na szczęście, ze względu na frekwencję. Niemal 70 osób przyszło na wieczór autorski Jolanty Kosowskiej – Strzelczyk, przed kilkoma laty lekarki mieszkańców Sobótki, obecnie lekarki pracującej w Dreźnie, a od ostatniego czasu także pisarki. Żyjąca mocno w pamięci wielu osób, Pani Doktor, wespół z przedstawicielami wydawnictwa „Bukowy Las” z Wrocławia promowała swoją książkę, pt.: „Niepamięć”. Autorka w błyskotliwy sposób prezentowała przybyłej publiczności swoje dzieło, odnosząc się przy tym do własnych przeżyć, obserwacji, doświadczeń, dzięki czemu mogliśmy poznać kilka ciekawych anegdot z życia lekarza – emigranta oraz wybrane wątki powieści. Całości dopełniły quizy wiedzy z elementów prezentacji pisarki nagradzane egzemplarzami książki oraz wspólna rozmowa i autografy.

 

Więcej szczegółów spotkania już niebawem na stronie www.soksir.sobotka.pl w zakładce „aktualności”.

 

Serdeczne podziękowania dla szacownego Gościa, dla tak licznie przybyłych słuchaczy oraz wszystkim zaangażowanym w pomoc w realizacji przedsięwzięcia i stworzenie wyjątkowej atmosfery składają
– kierownictwo Biblioteki Publicznej w Sobótce oraz pracownicy Biblioteki Szkoły Podstawowej nr 1 – organizatorzy spotkania.

 

Michał Hajdukiewicz

 

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *