Dziesięciobój Jedyneczka – klasyfikacja końcowa

Dzisiaj zakończyły się zmagania w konkursie „Dziesięciobój Jedyneczka”. Przypomnijmy, że przez cały rok szkolny odbywały się konkurencje przedmiotowe, w których klasy walczyły o Puchar Dyrektora Szkoła. W dniu dzisiejszym wszystko stało się jasne. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 6c, która przez cały rok szkolny wykazała się zaangażowaniem i wytrwałością. Drugie miejsce wywalczyła klasa 4b, która w konkurencji sportowej była najlepsza w swojej kategorii. Na podium znalazła się jeszcze klasa 5c.

1 miejsce  klasa 6c 88 pkt.

2 miejsce klasa 4b  84 pkt.

3 miejsce klasa 5c  82 pkt.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców za ufundowanie nagród za pierwsze trzy miejsca i Państwu Lewandowskim  za zorganizowanie przejazdu do kina.

Klasa 6c wygrała wyjazd do kina na wybrany przez siebie film. Klasa 4b wygrała wyjście do pizzerii. Klasa 5c wygrała wyjście na lody.

Dziękujemy też nauczycielom za zaangażowanie się w organizację poszczególnych konkurencji.

Wszystkie klasy zachęcamy do zmagań w przyszłym roku szkolnym.