Firma Remondis poszukuje osoby do pracy w Mirosławicach

  1. Koncern zajmujący się gospodarką odpadami zatrudni osobę na stanowisku

    pracownik magazynowy.

    Obowiązki:
    •Odbiór odpadów
    •Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    •Transport wewnątrzzakładowy i przygotowywanie wysyłek
    •Utrzymanie porządku na placu magazynowym
    •Obsługa urządzeń magazynowych

    Wymagania:
    •Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    •Doświadczenie w pracy w magazynie lub firmie produkcyjnej
    •Prawo jazdy kat. B lub C

    Oferujemy:
    •Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
    •Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    •Pracę jednozmianową
    •Pakiet świadczeń socjalnych

    Miejsce pracy: Mirosławice

  1. Koncern zajmujący się gospodarką odpadami zatrudni na Dolnym Śląsku

kierowcę samochodu ciężarowego.

Wymagania :
prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
karta kierowcy
uprawnienia na wózek widłowy
ADR
doświadczenie w poruszaniu się samochodem typu TIR .

Oferujemy:
umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku (praca jednozmianowa)
świadczenia socjalne

Miejsce pracy : Mirosławice i województwo dolnośląskie.

  1. Firma zajmująca się gospodarką odpadami, poszukuje do pracy na terenie Dolnego Śląska pracownika na stanowisko:

    dyspozytor / logistyk

    Wymagania:

    wykształcenie min. średnie, kierunek logistyka lub podobne
    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    komunikatywność, dyspozycyjność
    bardzo dobra organizacja pracy własnej
    prawo jazdy kat. B
    uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    umiejętność prowadzenia dokumentacji magazynowej

    Oferujemy:

    pracę w rozwijającej się, dynamicznej firmie
    niezbędne narzędzia pracy
    samodzielność i odpowiedzialność w pracy
    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    miejsce pracy Mirosławice.

Osoby zainteresowane proszone są przesyłać CV na adres e-mail: marta.smorag@remondis.pl

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka