Firma SKSM funduje laptopa do losowania.

sksm

Nasz wieloletni życzliwy sponsor Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych w Sobótce Sp. z o.o. ufundował nagrodę: laptopa Lenovo z czterordzeniowym procesorem, matrycą 17″, dyskiem SSD, USB 3.0. W komplecie torba i mysz bezprzewodowa.

Firma SKSM jest jednym z naszych najlepszych i stałych sponsorów. Jej Prezes Janusz Kozyrski zapowiedział start w naszym półmaratonie za rok!

6056246133

SKSM jest to producentem surowców skaleniowych używanych w przemyśle ceramicznym głównie w produkcji płytek ceramicznych, wyrobów sanitarnych i w przemyśle szklarskim. Ponadto są producentem najwyższej klasy mączek kwarcowych używanych do produkcji włókien szklanych i szkliw ceramicznych. Kolejnym ważnym produktem firmy są kruszywa granitowe i amfibolitowe używane w budowie dróg i autostrad. Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych od 15 lat posiadają certyfikaty zarządzania jakością wg norm ISO 9001 i ochrony środowiska 14 001. Na rynek krajowy dostarczają ponad 50 % surowca skaleniowego zużywanego przez przemysł polski. Można powiedzieć że „marką” Sobótki jest góra Ślęża a zaraz po niej Strzeblowskie Kopalnie. SKSM oprócz półmaratonu jest sponsorem innych imprez biegowych jak i klubów sportowych. Miło nam jest , że wśród pracowników kopalni SKSM znajdują się uczestnicy naszego maratonu. Dla mieszkańców gminy Sobótka, Strzeblowskie Kopalnie są największym pracodawcą, a dla Gminy Sobótka największym płatnikiem podatków.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *