II Ślężański Bieg Młodziezowy już w tą środę

Już w tą środę 18 czerwca 2014 roku o godz 18:00 w Sobótce, odbędzie się II Ślężański Bieg Młodzieżowy o Puchar Burmistrza Sobótki pod patronatem serwisu www.BezpieczneDziecko.eu.

Lista zawodników jest już praktycznie pełna, a suma wartości nagród od sponsorów przekroczyła już 10.000 zł!

W tym roku na uczestników biegu czeka wiele nowości, które pokazują jak wysoką poprzeczkę postawili sobie organizatorzy.

Pierwszą z nich jest zlokalizowanie biegu w samym Rynku Sobótki. Dzięki temu najmłodsi biegacze będą mogli poczuć się jak najwięksi sportowcy, dopingowani przez zgromadzonym wokół kibiców., których podczas biegowych imprez w Sobótce nigdy nie brakuje. Uczestnicy wystartują z Rynku naprzeciw Urzędu Miasta i Gminy i pobiegną, zataczając pętlę trasą wytyczoną wzdłuż ulic: Tadeusza Kościuszki, Szkolnej, Świętego Jakuba.

Kolejna nowość to start „zerówkowiczów”, którzy pobiegną na dystansie ok 150 m. Dzięki staraniom serwisu BezpieczneDziecko.eu zostaną oni sklasyfikowani oraz nagrodzeni w swoich osobnych kategoriach.

Następną nowością, która świadczy również o jakości biegu jest zastosowanie numerów startowych z chipami, które umożliwią elektroniczny pomiar czasu. Tego typu rozwiązania spotykane są na profesjonalnych zawodach i przyznać należy, że stanowić będą wspaniały wyjątek na tle innych biegów podkreślając profesjonalizm imprezy.

DSCF3950-e1402002873874miś

Nie zabrakło również zmian i nowości w pakietach startowych. Dzięki uprzejmości sponsorów, współorganizatorów oraz firmy STOOR z Jeleniej Góry, każdy z uczestników otrzyma profesjonalną techniczną koszulkę sportową, wykonaną z najwyższej jakości materiałów termoaktywnych. Koszulka oczywiście w słynnym już kolorze limonki, nawiązująca do Klubu Biegacza Sobótka.

Na mecie każdy z uczestników otrzyma również pamiątkowy i oryginalny medal zaprojektowany specjalnie na potrzeby biegu, a ceramiczny Ślężański Miś, przygotowany przez Grzegorza Krupę z pracowni Artehora.pl, powędruje w ręce  66 zwycięzców w 22 kategoriach biegu.

Po biegu organizatorzy przewidują losowanie atrakcyjnych nagród, w tym m.in: Aparatu fotograficznego, tabletu oraz wielu innych.

Zapowiada się fantastyczna impreza, przygotowana przez wspaniałych i zaangażowanych ludzi, którzy poświęcają swój czas dla najmłodszych sportowców.

Pozostaje nam tylko życzyć udanej pogody i samych rekordów na trasie!

Więcej informacji na stronie www.kbsobotka.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *