Jasełka

Adwentową, grudniową porą (10.12.2014) uczyniliśmy zadość  tradycji szkolnych jasełek. Jak co roku towarzyszył im świąteczny jarmark ozdób i słodkich wypieków. Na uroczystość przybyli zaproszeni  Goście, Rodzice, Uczniowie oraz Grono Pedagogiczne SP nr 1 w Sobótce.

Historię narodzin Jezusa przygotowali uczestnicy Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z Kołem gitarowym i muzykującymi Uczniami klasy Vb i IVa.  Wzruszająca treść przedstawienia oraz pięknie wykonane kolędy i pastorałki wprowadziły zebranych w przedświąteczny nastrój.

Dyrektor szkoły, Pani  Aleksandra Majdecka-Budziłek,  złożyła wszystkim serdeczne życzenia na czas Świąt i Nowego Roku,  a także podziękowała za przygotowanie jasełek, doceniając muzyczne i aktorskie talenty młodych wykonawców.

Pragniemy skierować ogromną wdzięczność do Rodziców za pomoc w doborze jasełkowych kostiumów. Szczególne podziękowanie składamy Pani Czyżyk za dostarczenie siana do żłóbka. Dziękujemy również Panu Marianowi Łężniakowi, który rokrocznie buduje stajenkę oraz Pani Małgorzacie Reszke  za współpracę w tworzeniu dekoracji. I wszystkim – bez których ta uroczystość by się nie odbyła.

Wyjątkowe podziękowania, raz jeszcze, składamy występującym Dzieciom – pracować z Wami,  Drodzy Uczniowie, to dla nas przyjemność i wielki zaszczyt.

Anna Majdzik, Katarzyna Guzik, Ewa Dąbrowska

 

 

 

Źródło: http://www.sp1sobotka.pl/?q=jaselka2014

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *