Kino plenerowe w Sobótce Górce

Letni wieczór w Parku z polskim kinem krótkometrażowym.

9 edycja Different Point of View także u nas.

Dzięki współpracy podjętej z Fundacją Inicjatywa B z Żarowa – głównym organizatorem festiwalu – w Parku w Górce pojawi się wędrujące OKO.

Przyniesie z sobą 4 filmy oraz kilka towarzyszących ciekawostek: wystawę zdjęć archiwalnych Górki i Strzeblowa, prezentację członka Stowarzyszenia Tricksterzy, krytyka filmowego i dziennikarza – Piotra Czerkawskiego (publikuje m.in. w „Kinie”, „Filmie”, „Dzienniku„, „Odrze”, a także w portalach internetowych- „Filmweb.pl” i „Dwutygodnik.com”) oraz Fireshow.

Wieczorowi towarzyszyć będą stoiska Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej w Sobótce, HOPPY LAB Browar Rzemieślniczy, Kooperatywa124, restauracji Baszta

Chętni widzowie będą mogli wziąć udział w konkursie wiedzy z muzyki filmowej.

Szczegóły na grafice, stronach i FB Ośrodka i plakatach.

Pokaz kina w Górce jest częścią festiwalu i cyklu projekcji, które odbywały się w tym roku w Kalnie, Sokołowsku i Żarowie.

Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej prosi mieszkańców o przynoszenie w dniu pokazu swoich zdjęć, dokumentów lub innych materiałów historycznych celem rozwoju zbiorów.

Organizatorzy zastrzegają możliwość dokonania zmian w programie oraz przeniesienie daty wydarzenia w przypadku niepogody.

Kino plenerowe kopia

 

Źródło: Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *