Kolarze z Sobótki na Kryterium Ulicznym w Żaganiu

2 kwietnia w Żaganiu odbyło się 11 ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza miasta Żagań. Były to pierwsze zawody wliczające się do eliminacji Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Na starcie pojawiło się aż 199 zawodników w różnych kategoriach wiekowych (dzieci, żak, żakini, młodzik, młodziczka, junior młodszy, juniorka młodsza, Junior, Juniorka, Elita kobiet).

 

Swoją obecność wyraźnie zaznaczyła grupa z KS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA oraz grupa kobiet MAT ATOM Deweloper Sobótka. W elicie kobiet wyścig zdominowała Monika Brzeźna (MAT ATOM Sobótka), która zajęła pierwsze miejsce zdobywając 57 punktów. Kolejne pozycje należały również do zawodniczek z Sobótki. Dzięki rewelacyjnej jeździe drugie miejsce zajęła Aurela Nerlo (MAT ATOM Sobótka) natomiast trzecie miejsce zajęła Kasia Wilkos (MAT ATOM Sobótka).

Liczna grupa 22 zawodników z KS Deichmann Abus Mat Sobótka wzięła udział w wyścigach dla poszczególnych kategorii wiekowych zaczynając od dzieci 9-10 lat a kończąc na Juniorach. Jak na pierwszy wyścig w tym sezonie zawodnikom z Sobótki udało się wywalczyć bardzo dobre miejsca.

 

 

 

 

Zapraszamy do śledzenia poczynań grupy KS Deichmann Abus Mat Sobótka na facebookowym profilu:

https://www.facebook.com/KsMatSlezaSobotka/

Pełne wyniki znajdziecie pod adresem:
http://wynikizawodow.eu/index.php?m=5&z=131
Link do galerii: https://www.facebook.com/mat.atom.deweloper/photos/pcb.1314480558628903/1314473038629655/?type=3&theater

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *