Kolejna kontrola biletów wśród małych dzieci w autobusach Polbus.

dowozenie-dzieci-do-szkoly-W piątek na zlecenie firmy Polbus – przewoźnika realizującego dowozy dzieci do szkół w Gminie Sobótka, odbyła się kolejna kontrola biletów. Po raz kolejny celem kontroli były małe dzieci!

Jak pisaliśmy już wcześniej kontrole te wywołują wśród dzieci ogromny stres oraz niepokój. Wszystko odbywa się za cichą aprobatą zleceniodawcy którym jest Gmina Sobótka.

Jak długo jeszcze nasze władze pozostaną w tym temacie bierne ? Trudno powiedzieć. Po raz kolejny cierpią dzieci, a reakcji ze strony urzędu nie widać.

Rodzice dzieci nie poddają się jednak. Złożyli skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich oraz do Rzecznika Praw Dziecka.

Nie możemy pozwolić na to, aby nasza gmina była kolejnym ogólnopolskim przykładem braku poszanowania praw dziecka, niegospodarności, lekceważenia oraz braku zaangażowania urzędników.” – mówi jeden z rodziców.

Najsmutniejsze w tej sprawie jest to, że nasi urzędnicy na ten proceder pozwalają. Nie jesteśmy wstanie tego zrozumieć.” – kwituje całą sprawę kolejny z rodziców.

 

Redakcja serwisu twojasobotka.eu  monitoruje tę oburzającą sprawę na bieżąco. O wszelkich nowych faktach będziemy pisali.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

2 komentarze do wpisu “Kolejna kontrola biletów wśród małych dzieci w autobusach Polbus.

  1. mieszkaniec sobótki pisze:

    Niedługo wybory więc będzie okazja pognić obecnego burmistrza.
    Przy okazji niech redaktorzy napiszą coś o kandydatach na burmistrza ?

  2. admin pisze:

    Postaramy się coś przygotować 🙂

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *