Kolejny trening (3602 zgłoszonych)

Już w najbliższą niedzielę 02.03.2014 kolejny trening na trasie półmaratonu.
Od godz. 8:00 można skorzystać z szatni i natrysków w sali fitness przy stadionie w Sobótce przy ul. Św. Anny 12 i biec samodzielnie albo z jedną z grup. O godz. 9:00 zorganizowaną grupę na czas 2:00 poprowadzi Danusia Pilarz, prezes Fundacji „Wroactiv”, organizatorka Wrocławskiej Dziesiątki (informacje o jej biegu znajdziecie >TUTAJ<). Warto zauważyć, że ta dycha rozgrywana 16.03.2014 będzie idealnym sprawdzianem przed naszym półmaratonem.
O tej samej godzinie inną grupę na czas 1:40-1:45 poprowadzi chluba KB Sobótka Halinka Radzikowska, która niedawno był druga OPEN w Biegu Trzech Jezior w Trzemesznie.
Biegacze z Klubu Biegacza Sobótka o godz. 10:00 poprowadzą grupę na 1:50. Opiekunowie z KB Sobótka pod przewodnictwem wiceprezesa Piotra Wylegalskiego dostosują się do tempa biegu uczestników treningu. Zapewniamy „assistance” na trasie – jeśli ktoś z różnych powodów będzie musiał przerwać trening – pomożemy w dotarciu do sali. Przed treningiem, podamy nr telefonu, na który można dzwonić w takim przypadku. Po biegu czeka ciepła herbata miętowa przygotowana przez Dyrektora Biegu Wojciecha Kacperskiego. Zapraszamy. Mapka z umiejscowieniem sali jest >tutaj<.
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *