Kręć kilometry i wspieraj Huzar Bike Academy

Jeżeli jeździsz na rowerze, codziennie lub tylko od czasu do czasu, możesz pomóc w kolejnej akcji, w którą zaangażowała się Huzar Bike Academy. Tym razem chodzi o zbieranie kilometrów przejechanych na rowerze z aplikacją endomondo w rywalizacji pt: odLOTTOwa jazda z OSHEE. Rywalizacja toczy się o dofinansowanie projektu HBA w kwocie 150 000 zł!

Akcja ruszyła 03.07.2017 od godz. 00:00:01 i potrwa do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59! Bieżące informacje o jej przebiegu dostępne są na stornie wydarzenia na facebooku prowadzonej przez Bartka Huzarskiego pod adresem: https://www.facebook.com/events/243087296193149/

 

Kto jest obecnym liderem w rywalizacji? Oczywiście Sobótka po raz kolejny pokazuje, co to znaczy solidarność i wspieranie w działaniu. Na dzień dzisiejszy Ślęża Sobótka Bike Academy ma wykręconych już 90 313.51 km, a przewaga nad kolejną grupą wynosi ponad 42 tys km!

 

Aby jednak zachować tę pozycję konieczna jest wasza pomoc!

 

Co trzeba zrobić, aby kręcić kilometry dla Huzar Bike Academy?

Wystarczy założyć konto na endomondo, wejść w ten link https://www.endomondo.com/challenges/33637139 i przyłączyć się do projektu Ślęża Sobótka Bike Academy. Od tego momentu kilometry z każdej aktywności z endomondo w kategorii „jazda na rowerze” zasilą pulę HBA.
(UWAGA ważne jest aby z kategorii treningów wybrać JAZDĘ NA ROWERZE)

 

Dla ułatwienia dodamy, że konto na endomondo można połączyć z kontem Garmin (Ustawienia – Połącz – CONNECT) więc nie trzeba nawet instalować tego na telefonie, ale warto raz w tygodniu wejść żeby zerknąć czy wszystko jest ok. Można także importować pliki w formacie tcx, gpx lub fit.

ZAPRASZAMY!

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *