Obydwa zgłoszone do Programu LECHSTARTER projekty przeszły pozytywną weryfikację – od 04.05 GŁOSUJEMY!

Jury pozytywnie oceniło obydwa zgłoszone przez gminę Sobótka projekty i  zakwalifikowało je do kolejnego etapu Programu LECHSTARTER.
Ogólnopolskie głosowanie internautów potrwa od 04.05 do 05.06, a projekty, które zdobędą największą liczbę głosów, otrzymają grant stanowiący zwrot poniesionych kosztów realizacyjnych.

Już 04.05.2016 od godz. 14:00 zapraszamy wszystkich, do głosowania na zgłoszone projekty na stronie www.urbanforms.org/lechstarter

 

Czym jest program Lecha?

 

Więcej o zgłoszonych projektach:

 

„STREFA REALAKS”

Idea:

„STREFA RELAKS” – jest pierwszym etapem rewitalizacji Skweru im. S. Dunajewskiego w Sobótce.

Opis:

„STREFA RELAKS” – jest pierwszym etapem rewitalizacji Skweru im. S. Dunajewskiego w Sobótce. Projekt  ma nas celu stworzenie na tym obszarze miejsca spotkań, relaksu integracji i rekreacji zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

STREFA-RELAKS_m

strefa_relaks1
„GÓRKA SPOTKAŃ”

Idea: 

„Górka spotkań” ma na celu stworzenie na tym obszarze miejsca spotkań i aktywności sportowej i kulturalnej zarówno dla mieszkańców jak i turystów.

Opis:

Etap I realizacji – „Górka spotkań” jest pierwszym etapem realizacji rewitalizacji zabytkowego Parku w Sobótce Górce. Projekt na ma celu stworzenie na tym obszarze miejsca spotkań i aktywności sportowej i kulturalnej zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Gorka-Spotkan

 

 

lechstarter

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

komentarz do wpisu “Obydwa zgłoszone do Programu LECHSTARTER projekty przeszły pozytywną weryfikację – od 04.05 GŁOSUJEMY!

  1. ewa pisze:

    dół będzie zagospodarowany, a lasek u góry? przecież to dzicz, po drugie , dlaczego park nie jest koszony do końca, czyli do stawu, dlaczego zostawia się kilka metrów trawy i zarośli, początek wykoszony a końcówka pełna pokrzyw i dzikich jeżyn po kolana, wstyd

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *