Pewna wygrana MKS Ślęży Sobótka

W dniu dzisiejszym (20 maja 2018r.) MKS Ślęża Sobótka rozegrała spotkanie z drużyną Zieloni Wilczkowice.

Po bardzo dobrym spotkaniu Ślęża wygrała 4:1 zdobywając tym samym 3 bardzo ważne punkty, które przybliżają drużynę z Sobótki do awansu do Klasy A.

Od początku meczu zawodnicy Ślęży zgodnie z ustaleniami ruszyli do wysokiego pressingu i już w 7 minucie Uluseven otworzył wynik strzałem z dystansu. Obraz gry się nie zmieniał, to Ślęża była stroną dominującą, a akcje indywidualną wykończył pewnie Bryjak. W 33 minucie P. Rodak przymierzył ze skraju pola karnego z lewej nogi i było już 3-0 dla Ślęży. Następnie to Zieloni doszli do głosu i po wrzutce w pole karne udało im się strzelić gola. Gdy już wszyscy myślami byli na przerwie w 44 minucie znów z dystansu przymierzył Uluseven, piłka po drodze zmieniła kierunek i wylądowała w siatce, na przerwę Nasi zawodnicy schodzili prowadząc 1-4.

Druga połowa to zupełnie inny obraz gry, dużo chaosu i szanse na zdobycie bramek miały obie drużyny. Jednak nic z tych szans nie wynikło i Ślęża spokojnie dowiozła prowadzenie do końca wygrywając 1-4, dopisując bardzo ważne 3 punkty!

Życzymy drużynie Zielonych powodzenia w dalszych meczach, a My skupiamy się już na następnej kolejce, w której to zmierzymy sie z liderem Polonią Jaksonów, ponieważ ten mecz w dużej mierze zdecyduje o awansie do klasy A, w rundzie jesiennej pokonaliśmy Polonię na własnym boisku 3-2 i zrobimy wszystko, aby i z wyjazdu wrócić z 3 punktami!

źródło: facebook MKS Ślęża Sobótka