Potrzebny 1 milion zł dla małego Janka!

W imieniu rodziny Janka oraz jako jej przyjaciele, zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc, o wsparcie choćby dowolną kwotą zbiórki pieniędzy na operacje Janka których łączny koszt to 1 000 000 zł!

Dzięki hojności, empatii oraz chęci pomocy kilku tysięcy osób, udało się zebrać blisko połowę kwoty pierwszego etapu leczenia! Pomóc możecie za pośrednictwem fundacji siepomaga.pl klikając w poniższy baner:

 

Serwis www.twojaSobotka.pl udostępnia również miejsca reklamowe, z zakupu których pieniążki będą przeznaczone na pomoc Jankowi! Miejsca te będą oznaczone informacją pomóż Jankowi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Koszt miesięcznej emisji reklamy od 50 zł netto.

 

Prosimy również o polubienie i udostępnianie strony Janka na Facebooku
www.facebook.com/janektwardziel

 

Janek ma bardzo rzadką , złożoną wadę serduszka, w kwietniu przeszedł również przeszczep szpiku z powodu skrajnej anemii aplastycznej. Główna wada serca Janka to inwersja czyli zamiana komory prawej i lewej- L-TGA skorygowane przełożenie wielkich pni tętniczych, poza tym zespół Ebsteina –czyli niedomykalność zastawki, jak również WPW-napady częstoskurczy nadkomorowych.

pomoz-jankowi

W wieku 3 miesięcy Jasiu został przyjęty do Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu – wstępnie na trzy dni. No cóż, opuściliśmy Przylądek Nadziei po 10 miesiącach. Po 4 miesiącach pobytu w Przylądku Nadziei, po trzech punkcjach szpiku i trepanobiopsji w końcu usłyszeliśmy diagnozę – skrajna anemia aplastyczna. Janek stał się dzieckiem transfuzjozależnym- poza szpitalem nie miał szans życia. W wieku 9 miesięcy, 21.04.2016 roku miał przeszczep szpiku- narodził się po raz drugi. Miał podawaną mega chemię, całą gamę leków mających zniszczyć jego chory szpik, leki które chroniły go przed odrzutem przeszczepu i leki na serce.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *