Poznajcie gojump – park trampolin

Odliczamy dni do Otwarcia największego w Polsce Parku tramPolin gojumP

DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO WYGRANIA 2 OSOBOWA WEJŚCIÓWKA DO PARKU!

WEŹ UDZIAŁ: KONKURS TRAMPOLINOWY

 

gojump – największa w Polsce hala z parkiem trampolin, strefą freestyle
i atrakcjami sportowo-rekreacyjnymi otworzy się we Wrocławiu już 14 maja.

GOJump_logo Wrocław może się już śmiało chwalić, że będzie miał zdecydowanie największy w Polsce, i jeden z większych w europie, park trampolin. gojump wystartuje już niedługo przy ul. Długosza 59-75. ogromna przestrzeń trampolin rekreacyjnych będzie uzupełniona o strefę akrobatyki, arenę do skoków na poduchę pneumatyczną i jedyną na Dolnym Śląsku rampę do ćwiczenia skoków na snowboardzie, nartach i rowerach. gojump to w sumie 3500 m kw. aktywnej zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. najlepsi instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo gości, a także nauczą nowych ewolucji akrobatycznych i cyrkowych. Po zabawie będzie można zregenerować siły na antresoli – to tam znajduje się bar z najlepszym widokiem na ogrom atrakcji.

Organizatorzy budują GOjump dla Wrocławia i wrocławian, ale spodziewają się także wielu gości z zagranicy. Ogromna hala będzie podzielona na trzy podstawowe strefy: trampolin rekreacyjnych, na których każdy będzie mógł do woli skakać, strefy Freestyle, gdzie będzie można bezpiecznie trenować skoki na snowboardzie, nartach, rolkach i rowerach oraz strefy akademii gojump – gdzie pod okiem instruktorów będzie można ćwiczyć akrobatykę, freerunning czy też ewolucje cyrkowe na szarfach i kołach. Dokładnie takie, jak podziwiamy chociażby w programie „Mam Talent!”
Dlaczego Wrocław?
– Wrocławianie to ludzie z pasjami. Jeżdżą na rowerach, deskach snowboardowych, pływają na wake’u. Mimo to w mieście wciąż jest mało miejsc, w których można uprawiać sport lub po prostu bezpiecznie się wyszaleć. I choć powstaje ich coraz więcej, co cieszy, my chcemy zbudować przestrzeń, na której w jednym miejscu wrocławianie znajdą najwięcej form atrakcji – przyznaje Kamil Cieśluk, pomysłodawca GOjump.

 

Co znajdziemy w środku?

 

Strefa trampolin rekreacyjnych

Strefa Freestyle

To jedyna na Dolnym Śląsku rampa do skoków na snowboardzie, nartach, rolkach, deskorolkach, rowerach. Najazdy i kickery o dwóch wysokościach pozwolą na trening ewolucji początkującym i zaawansowanym riderom. Bezpieczeństwo zapewni specjalny sprzęt do skoków oraz ogromna,
dwuwarstwowa dmuchana poducha.

megatrampa – największa trampolina w Polsce: aż 37 m kw. Oprócz klasycznych skoków, można na niej ćwiczyć na specjalnych deskach, dzięki którym będzie można imitować ewolucje na snowboardzie, kiteboardzie czy wake’u.

Strefa akrobatyczna

W specjalnie zaprojektowanej strefie będą prowadzone zajęcia pod szyldem Akademia GOjump. Wysokiej klasy wyposażenie: podłoga gimnastyczna, lustra, drabinki, przyrządy do ćwiczenia akrobatki, ścieżka airtrack pozwolą na bezpieczny trening dzieci i dorosłych, amatorów i tych bardziej zaawansowanych Docelowo zainstalowane też będą trampoliny sportowe, które różnią się od tych rekreacyjnych m.in. siłą napięcia. Skoczek wybija się wówczas naprawdę wysoko i musi panować nad ułożeniem ciała w powietrzu.

 

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Wszystkie instalacje w parku GOjump są dostarczone przez certyfikowanych producentów, wykonane na zamówienie – w europejskim standardzie.
– Nie interesowały nas chińskie rozwiązania. Wiedzieliśmy, że najważniejsze będą dla nas bezpieczeństwo i jakość.
Wszystko jest precyzyjnie zamontowane i dopasowane tak, żeby minimalizować ryzyko kontuzji. A to ważne szczególnie wówczas, gdy z wielu atrakcji  korzystać będą dzieci. Oczywiście wszystkie twarde elementy zabezpieczone są specjalnymi materacami – mówi Kamil Cieśluk.

Ponadto trampoliny są podwójnie zabezpieczone – to wciąż rzadkość w Polsce, pod matą trampolinową jest dodatkowa siatka.

 

Skoki na tampolinach w całej europie robią furorę

Trampoliny robią teraz furorę i są polecane nie tylko miłośnikom ekstremalnych wrażeń, ale także osobom z wadami postawy, tym dbającym o linię oraz wszystkim, którzy chcą się po prostu poruszać. W czasie godzinnej zabawy można spalić nawet 800 kalorii, a przy okazji wzmacniamy serce, poprawiamy krążenie i rozluźniamy mięśnie. To również zastrzyk endorfiny (hormonu szczęścia) i przyjemna metoda na korygowanie wad postawy, wzmocnienie mięśni szyi i pleców, co ma szczególne znaczenie dla osób pracujących w biurze. Z kolei dla najmłodszych, poza frajdą, to zachęta do aktywności fizycznej.

Wystarczy przebrać się w wygodny strój, założyć antypoślizgowe skarpetki i już można wybierać ulubiony sposób zabawy. W miarę kolejnych skoków pojawia się coraz więcej wyzwań: koordynacja nóg, balans ciałem w powietrzu. W końcu przychodzi też czas na pierwsze salto.

Organizatorzy zapewniają, że spróbować może każdy: – Tu nie ma ograniczeń wiekowych. Zapraszamy dzieci z rodzicami, nastolatków, dorosłych, którzy chcą się zabawić lub wzmocnić mięśnie całego ciała i nieźle się zmęczyć oraz ludzi, którzy chcą szlifować formę na deskach, rowerach i rolkach. Można u nas trenować cały rok zaawansowane ewolucje, które później łatwo przenieść na wodę czy śnieg. W małych obiektach prędzej czy później skoki mogą się
znudzić, ale nie u nas – atrakcji jest mnóstwo i dużo czasu upłynie, zanim ktoś spróbuje wszystkiego – mówi Kamil Cieśluk.

Bar jumP i strefa malucha

Na antresoli, na powierzchni 150 m kw., zaplanowano klimatyczny bar z najsmaczniejszą kawą w mieście, gdzie można odpocząć po zabawie. Tutaj także rozmieszczone zostały minitramopoliny – dla najmłodszych do lat 3. Gdy ich starsze rodzeństwo będzie szaleć na trampolinach, maluchy będą mogły bez dodatkowych opłat, pod okiem rodziców, hasać na małych trampolinach.


kamil cieśluk:
Pozyskaliśmy nie tylko znakomicie wyszkolonych trenerów, którzy będą z nami na co dzień pracować, ale także kilkudziesięciu ambasadorów, którzy mają nietuzinkowe osiągnięcia w różnych dziedzinach sportu, takich jak akrobatyka, snowboard, parkour czy wake.

 

Jak skakać?

Wstęp na trampoliny będzie możliwy zawsze o pełnych godzinach, ale przyjść należy ok. 20 minut wcześniej, tak aby na spokojnie zapoznać się z podstawami. Przed samym wejściem na trampoliny instruktor przeprowadzi rozgrzewkę i krótkie szkolenie. Dzięki temu dowiemy się m.in., jak ułożyć ciało do skoków czy przygotować się do zrobienia salta. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo – wszyscy goście powinni skakać w skarpetkach antypoślizgowych. Najłatwiejszą formą zapisu będzie rejestracja internetowa. Zapłacimy wtedy mniej za bilety i zyskamy pewność wolnych miejsc.

 

Podsumowanie

Park trampolin gojump to wiele rodzajów aktywności na największej powierzchni w Polsce i mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – amatorów i profesjonalistów:
• Skoki na trampolinach;
• Skoki i trening ewolucji powietrznych z bezpiecznym lądowaniem na poduchę;
• Trening równowagi i skoków w basenie z gąbkami;
• Treningi ewolucji freestyle na deskach, nartach i rowerach – na jedynej na Dolnym Śląsku rampie;
• W ramach Akademii GOjump zajęcia m.in. z akrobatyki, gimnastyki, trickingu, parkouru.

 

Dla wszystkich zainteresowanych polecamy konkurs trampolinowy w którym do wygrania mamy wejściówkę do parku trampolin dla dwóch osób! http://www.twojasobotka.pl/konkurs/gojump-konkurs-trampolinowy/

 

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *