Projekt Huzar Bike Academy nabiera tempa

huzar-bike-academy

Huzar Bike Academy to akademia kolarska zbudowana na bazie rowerowych widełek, po jednej stronie mamy akademię dla najmłodszych, dla dzieci ze szkół podstawowych z miasta i gminy Sobótka. Tutaj sprawa jest prosta, przy współpracy z klubem kolarskim KS Ślęża MAT Sobótka oraz szkołami na terenie miasta i gminy Sobótka prowadzimy zajęcia w grupie dzieci z klas 4 do 6 podczas wybranych lekcji w-f, przy obecności nauczyciela i naszych trenerów. Przyjeżdżamy do danej szkoły w umówionych godzinach, przywozimy sprzęt, kaski i wszystko co jest potrzebne do przekazania dzieciom podstaw kolarskiego rzemiosła oraz zarażenia ich pasją dwóch kółek. W dalszej kolejności projekt zostanie rozwinięty na treningi w weekendy poza szkołą a w czasie wakacji wyselekcjonowane podczas zajęć w szkołach dzieci, dostaną rowery do domów i będą regularnie ćwiczyć pod okiem trenerów Akademii.

Po drugiej stronie mamy akademię dla dorosłych. Chcę w tym miejscu stworzyć unikalny projekt oparty na mojej osobie i wiedzy zdobytej w ciągu 21 lat mojej kariery. Polega to na tym, że w wyznaczonych dniach każdy chętny, który wcześniej dokona zgłoszenia, przyjeżdża do wyznaczonego przez nas hotelu, w którym zameldowani są wszyscy uczestnicy konsultacji. My organizujemy Wam cały dzień, czyli: ćwiczenia przed śniadaniem, trening główny na rowerze, masaże, pomoc mechanika, ćwiczenia przed kolacją a nawet pranie żeby nie tracić niepotrzebnie sił. Wszystko to co ja jako kolarz zawodowy mam zapewnione na zgrupowaniu z moją ekipą Bora-Argon18. Najważniejsze, myślę w tym wszystkim jest to, że osobiście biorę udział w każdym treningu, jak również w porannych i wieczornych ćwiczeniach, uczestniczę w niektórych posiłkach oraz prowadzę konsultacje indywidualne z każdym chętnym uczestnikiem. Mówiąc krótko, staram się przekazać jak najwięcej wskazówek dotyczących kolarstwa, diety, ćwiczeń dodatkowych i ogólnego życia kolarza. Jeśli komuś mój sposób działania odpowiada, możemy się umówić na dalszą współpracę, gdzie oferuję swoją pomoc jako trener personalny.

Mam dwa lata, żeby przekonać ludzi i siebie, że warto w tym kierunku iść. Mam dość tułaczki po świecie a bardzo bym chciał związać swoja przyszłość z tym projektem.

Po pierwszej konsultacji która odbyła się pod koniec Marca jestem bardzo optymistycznie nastawiony, docierają do mnie głosy zadowolonych uczestników, deklarujących powrót na nasze szkolenia/konsultacje w kolejnych terminach.

Te dwa projekty, tj akademia dla dzieci i akademia dla dorosłych na środku się zazębiają, jedna działa w kooperacji z drugą, gdyż przez najbliższy czas zyski z akademii dla dorosłych będą przekazywane na prawidłowe funkcjonowanie akademii dla dzieci, tak więc każdy uczestnik szkolenia w ramach HBA staje się małym sponsorem akademii dla dzieci.

Z punktu widzenia marketingowego dla sponsorów również jest to bardzo korzystne połączenie, gdyż jeden produkt trafia do dwóch grup odbiorców. Sponsor akademii dla dzieci trafia jednocześnie od odbiorców zainteresowanych akademią dla dorosłych.

 

Więcej informacji związanych z Akademią Kolarską Bartka Huzarskiego znaleźć można na stronie internetowej akademii pod adresem: www.hba.huzarski.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *