Przez 24h podwajamy wpłaty dla Janka Twardziela

Chyba nie musimy przypominać Janka Twardziela. Zna go już cała Polska!

Tysiące ludzi pomaga jego rodzinie zebrać olbrzymią kwotę – ponad 1,2mln zł na operacje które uratują mu życie! Jak zapewne pamiętacie pierwsza operacja zakończyła się sukcesem i obecnie trwa zbiórka na drugą – operacje serca double switch w USA (II etap).

Koszt tej operacji to ok 870 tys zł . Pomogło już 26 085 ludzi, którzy zebrali 608 759,33 zł!!! Również Ty możesz pomóc zwłaszcza dziś!

 

Dziś każda kwota, która zasili konto zbiórki Janka Twardziela do godziny 18:00 może zostać podwojona! Dlatego tez prosimy was wszystkich o każdą pomoc. Liczy się każda wpłata, nawet symboliczne 10 zł! Cała płatność trwa dosłownie 2 minuty, jest całkowicie bezpieczna i odbywa się poprzez stronę specjalnej skarbonki utworzonej prze fundację Sie Pomaga dla Janka Twardziela pod adresem: https://www.siepomaga.pl/24godziny

 

Akcja trwa tylko 24 godziny, do środy 6 września do godziny 18.30. Taki dzień nie powtórzy się już więcej, bo Jasiek nie ma już czasu. Operacja jego małego, chorego serduszka powinna odbyć się w październiku.

 

Więcej informacji o Janku znajdziecie na jego stronie na facebooku https://www.facebook.com/janektwardziel/
oraz na stronie Fundacji SiePomaga: https://www.siepomaga.pl/janklaczek2

 

Dziękujemy wam w imieniu Janka oraz jego rodziny i przyjaciół!

 

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *