Relacja z ferii zorganizowanych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci „Pod Ślężą”

 

Ferie zimowe już za nami. Dla wszystkich, którzy w tym czasie pozostali w mieście Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci „Pod Ślężą” przygotowało ciekawe zajęcia. Wzięło w nich udział 93 dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych nr 1 i 2 w Sobótce oraz z gimnazjum.

Już pierwszego dnia ferii dzieci wraz z opiekunami wyruszyły na wycieczkę do Świdnicy na filmy „Skubani” i „RoboCop”.

     W następne dni zorganizowano wyjazd na lodowisko w Świdnicy. W tym samym czasie odbywały się warsztaty robienia lizaków i waty cukrowej w Krainie Łakoci „Ciukuruku”. Rozpoczął je pokaz ręcznego wykonania cukierków  z naturalnych barwników pochodzenia roślinnego zawierających unikatowe wzory. Każdy z uczestników wykonał lizaka i watę cukrową.

     Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia wyjazdowe na nowoczesną kręgielnię SkyBowling w najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce SkyTower. Kręgle stały się dla dzieci okazją do wspaniałej zabawy, wprowadziły element wyrównanej rywalizacji pomiędzy dziećmi w różnym wieku.

    O tym jak świetnie wszyscy się bawili świadczą zdjęcia zamieszczone w galerii WWW.podsleza.cba.pl Zapraszamy do ich obejrzenia.

    Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów zimowego wypoczynku pani Izabeli Kardeli, wolontariuszy stowarzyszenia pań Jadwigi Zawady, Beaty Zmyślonej, Anny Górniak, Melani Sitkiewicz oraz rodzicowi pani Monice Wolskiej.

 

ferie2 ferie3 ferie1

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *