Srebrny medal dla Kamila Góreckiego.

Dnia 19.11.2011 (sobota) w Hali Sportowej „Na Skarpie” w Bytomiu odbył się  Puchar Polski Młodzików (nieoficjalne Mistrzostwa Polski grupy wiekowej młodzik roczników 1997-98) Uczeń Gimnazjum Gminnego z Sobótki  Kamil Górecki wywalczył srebrny medal  w kategorii wagowej 55 kg. „W drodze do finału Kamil wygrał 4 walki eliminacyjne pokonując rywali na IPPON w czasie regulaminowym oraz 1 walkę w dogrywce. W finale Kamil uległ rywalowi przegrywając również na IPPON- 10 punktów. W kategorii wagowej, Kamila, 55kg rywalizowało 41 zawodników.
Oprócz Kamila w Pucharze Polski Młodzików wzięli: Radosław Stroka (kat. wag. 50 kg) orazBartosz Sitarek (kat. wag 81 kg) jednak odpadli z turnieju w walkach eliminacyjnych. Obaj zawodnicy są młodszym rocznikiem, który miał prawo startu w tej imprezie więc druga szansa startu już za rok po zebranym tegorocznym doświadczeniu.”- trener Bartłomiej Zamęcki
W Pucharze Polski Młodzików wzięło udział 290 zawodników z klubów sportowych  z całej Polski.