twojaSobotka.pl patronem medialnym Akademii Kolarskiej Bartosza Huzarskiego.

Z wielką przyjemnością informujemy iż portal www.twojaSobotka.pl obejmuje swoim Patronatem Medialnym działalność Akademii Kolarskiej Bartosza Huzarskiego.

hba-sobotka-logo
Akademia Kolarska Bartosza Huzarskiego to najlepszy w ostatnich latach projekt aktywizacji sportowej, skierowany do dzieci z Gminy Sobótka. Dobrze przemyślana koncepcja realizowana jest przez doświadczonych działaczy i pasjonatów kolarstwa, a firmowana nazwiskiem naszego wspaniałego kolarza Bartosza Huzarskiego.
Mimo krótkiego czasu działania efektem projektu jest rosnąca grupa młodych kolarzy odbywających regularne treningi ogólnorozwojowe, siłowe oraz oczywiście kolarskie.

Dzięki stałemu pozyskiwaniu sponsorów, już dziś swoim podopiecznym Akademia zapewnia profesjonalne stroje kolarskie, profesjonalne rowery marki Kross, regularne treningi na hali sportowej oraz na szosie i terenie górskim. Dodatkowo warto również podkreślić iż członkostwo w Akademii jest całkowicie bezpłatne.

Już od najbliższych dni na łamach naszego serwisu znajdą Państwo więcej informacji o Akademii oraz jej bieżącej działalności. Zapraszamy!

Więcej informacji o Akademii Kolarskiej Bartosza Huzarskiego znaleźć można na stronie internetowej www.hba.huzarski.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *