Video z sesji z zaprzysiężeniam burmisrza Miasta i Gminy Sobótka Stanisława Dobrowolskiego

Udostępniamy materiały z sesji Rady Miasta i Gminy Sobótka z dnia 09.12.2014, na której odbyło się m.in zaprzysiężenie, burmistrza Miasta i Gminy Sobótka Stanisława Dobrowolskiego.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

2 komentarze do wpisu “Video z sesji z zaprzysiężeniam burmisrza Miasta i Gminy Sobótka Stanisława Dobrowolskiego

  1. Ludmiła pisze:

    Filmik z 2 sesji obejrzany. Pan Burmistrz podkreślił, że będzie działał dla dobra społeczeństwa, bo to społeczeństwo Go wybrało. A kto wybierał radnych? To rada jest organem stanowiącym gminy, a Burmistrz jest wykonawcą tych postanowień i należało by odróżniać kto jest władzą uchwałodawczą, a kto wykonawczą.
    Możliwość oglądania przebiegu obrad jest wspaniałym pomysłem, wyborcy będą mogli obserwować czy dobrze wybierali i kogo już więcej nie wybiorą. Mamy telewizję kablową, dobrze by było, gdyby jeden z lokalnych programów był poświęcony transmisji obrad oraz ważniejszych wydarzeń kulturalnych, sportowych itp. Może radni coś w tej kwestii pomyślą?

  2. gośka pisze:

    W 100% POPIERAM! Sobótka powinna mieć swoją telewizję lokalną i na bieżąco informować co się dzieje w gminie i podczas posiedzeń radnych…właśnie o to chodzi aby w końcu ludzie zdjęli klapki z oczu i zobaczyli kogo wybrali i jak są reprezentowane ich interesy.

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *