WYBORY SAMORZĄDOWE 2018- RADNI

W gminie Sobótka mamy 15 okręgów wyborczych, z których osiem przypisanych jest do miasta Sobótka a pozostałe siedem do Sołectw. Łącznie jest 15 mandatów i ubiegać się o nie będzie 50 kandydatów.

Okręg nr 1 (767 wyborców):

Sobótka-ulice: Aleja Świętej Anny, Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Juliusza Słowackiego, Krótka, Metalowców, Mieszka I, Piastów, Plac Księdza Józefa Bełcha, ppłk Władysława Kabata, Rubinowa, Słoneczna, Strzelców, Szmaragdowa, Ślężna, Świdnicka do nr 34, Turystyczna, Zaułek Mały, Zaułek Słoneczny, Zaułek Świdnicki

Kandydaci:

– Sznajder Anna (KWW Huberta Kurdziela)

– Krzeszowski Krzysztof (KWW Niezależni Aktywni Samorządni)

– Karczewski Waldemar (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 2 (772 Wyborców):

Sobótka – ulice: Owcza, Rynek, Szkolna, Świętego Jakuba, Tadeusza Kościuszki

Kandydaci:

– Nowowiejski Henryk (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Matusiewicz Andrzej (KWW Niezależni)

– Kociński Andrzej (KWW Niezależni Aktywni Samorządni)

– Polakowska Jolanta (KWW Mirosława Jarosza)

– Pierzga Igor (KWW Huberta Kurdziela)

Okręg nr 3 (765 wyborców):

Sobótka – ulice: Armii Krajowej, Bolesława Prusa, Garncarska, Henryka Sienkiewicza, Ildefonsa Gałczyńskiego, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Panoramy Ślężańskiej, Piotra Włosta, Przełęcz Tąpadła, Starego Dębu, Wichrowe Wzgórze, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Krasińskiego

Kandydaci:

– Igras Marta (KWW Huberta Kurdziela)

– Stachowska Katarzyna (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Lech Mirosław (KWW Niezależni)

– Gajewska Irena (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 4 (781 wyborców):

Sobótka – ulice: Adama Mickiewicza, Brzoskwiniowa, Ciasna, Czereśniowa, Czysta, Gazowa, Jabłkowa, Jemiołowa, Kamienna, Leszczynowa, Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przesmyk, Strażacka, Warszawska, Winogronowa, Wiśniowa, Zielona

Kandydaci:

– Magdalena Lewandowska (KWW Huberta Kurdziela)

– Łabieńska Barbara (KWW Niezależni)

– Hajdamowicz Edyta (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 5 (689 wyborców):

Sobótka – ulice: Dworcowa, Fryderyka Chopina, Nowe Osiedle, Osiedle Górnicze, Plac Wolności, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Stacyjna, Stanisława Moniuszki, Tartaczna, Wrocławska, Złota

Kandydaci:

– Budzowski Józef (KWW Huberta Kurdziela)

– Masłowska Teresa (KWW Teresy Masłowskiej)

– Nowak Władysław (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Łężniak Aleksander (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 6 (667 wyborców):

Sobótka – ulice: Akacjowa, Augustianów, Basztowa, Bogusza Stęczyńskiego, Brzozowa, Choinkowa, Hołubowiczów, Kasztelańska, Klonowa, Leśna, Modrzewiowa, Pałacowa, Rycerska, Słowiańska, Świdnicka od nr 35 – 55, Świerkowa, Wierzbowa, Zamkowa

Kandydaci:

– Mróz Anna (KWW Huberta Kurdziela)

– Magnucki Wojciech (KWW Niezależni)

– Piwowarska Hanna (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 7 (604 wyborców):

Sobótka – ulice: Aleja Jana Pawła II, Bociania, Browarniana, Chabrowa, Granitowa, Jastrzębia, Kwiatowa, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Osiedle Browarniane, Piwna, Różana, Skowronkowa, Słowikowa, Sokola, Sowia, Ziołowa

Kandydaci:

– Podeszwa Marzena (KWW Huberta Kurdziela)

– Nowakowski Mieczysław (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Rogalski Cezary (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 8 (524 wyborców):

Sobótka-ulice: Chwałkowska, Figowa, Młyńska, Oliwkowa, Osiedle Robotnicze, Polna, Romana Zmorskiego, Skalna, Torowa

Kandydaci:

– Saltarski Ryszard (KWW Huberta Kurdziela)

– Ergang Elżbieta (KWW Niezależni)

– Zbigniew Goldwasser  (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 9 (532 wyborców):

Sołectwa: Garncarsko, Okulice, Wojnarowice

kandydaci:

– Rakowski Andrzej (KWW Huberta Kurdziela)

– Porębski Stanisław (KWW Niezależni)

– Chrzan Grzegorz  (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 10 (583 wyborców):

Sołectwa: Księginice Małe, Przezdrowice, Strzegomiany

Kandydaci:

– Kotwica Rafał (KWW Niezależni Aktywni Samorządni)

– Stroka Sylwia (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 11 (707 wyborców):

Sołectwa: Będkowice, Przemiłów, Sulistrowice, Sulistrowiczki

Kandydaci:

– Susz Marian (KWW Huberta Kurdziela)

– Czyżyk Jacek (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Nazimek Witold (KWW Niezależni)

– Juraszek Marek (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 12 (846 wyborców):

Sołectwo: Rogów Sobócki

Kandydaci:

– Bzymek Andrzej (KWW Huberta Kurdziela)

– Krasoń Mirosław (KWW Niezależni)

– Szczęch- Drozd Danuta (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 13 (598 wyborów):

Sołectwa: Kunów, Nasławice, Strachów, Świątniki, Żerzuszyce

Kandydaci:

– Węgrowski Artur (KWW Huberta Kurdziela)

– Libera Sławomir  (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Fabian Paweł (KWW Niezależni)

– Sączawa Lidia (KWW Niezależni Aktywni Samorządni)

Okręg nr 14 (651 wyborców):

Sołectwa: Michałowice, Ręków, Stary Zamek

Kandydaci:

– Watras Renata (KWW Huberta Kurdziela)

– Żłobiński Mariusz (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Żaba Edward (KWW Niezależni)

– Ladra Paweł (KWW Mirosława Jarosza)

Okręg nr 15 (771 wyborców):

Sołectwa: Kryształowice, Mirosławice, Olbrachtowice, Siedlakowice

Kandydaci:

– Kras Kazimierz (KWW Porozumienie Ponad Podziałami)

– Czyż Iwona (KWW Niezależni Aktywni Samorządni)

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *