Zapraszenie do włączania się w obchody Międzynarodowego Dnia Rodzin

 

 

 

Kancelaria Prezydenta RP serdecznie zaprasza w imieniu Pary Prezydenckiej samorządy, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, firmy prywatne, kościoły i media do włączania się w obchody Międzynarodowego Dnia Rodzin, który przypada 15 maja. W tym roku mamy szczególną okazję do świętowania – Międzynarodowy Dzień Rodzin, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych, obchodzimy po raz dwudziesty. Para Prezydencka objęła honorowym patronatem tegoroczne obchody tego dnia w Polsce.

Zachęcamy do podejmowania w maju i czerwcu inicjatyw na rzecz rodzin i zgłaszania ich do Kancelarii Prezydenta RP poprzez formularz on-line http://www.prezydent.pl/dla-rodziny/mdr/zglos/. Na podstawie otrzymanych formularzy zgłoszeniowych powstanie mapa przedstawiająca poszczególne przedsięwzięcia. Organizatorom inicjatyw opublikowanych na stronie www.prezydent.pl przekażemy logotyp i wzór plakatu obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin do wykorzystania w materiałach promocyjnych, a w jednym z wydarzeń weźmie udział Para Prezydencka.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią załączonego listu Pary Prezydenckiej oraz szczegółowymi informacjami pod linkiem: http://www.prezydent.pl/dla-rodziny/mdr/

***

Zachęcamy również do zapoznania się z treściami poświęconymi polityce rodzinnej, w tym z opracowaniami dotyczącymi Kart Dużej Rodziny opublikowanymi na stronie www.prezydent.pl. Jeśli na naszej mapie http://www.prezydent.pl/dla-rodziny/karta-duzej-rodziny/mapa/ nie znajdujecie Państwo informacji o Karcie Dużej Rodziny, która funkcjonuje w Państwa samorządzie, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego http://www.prezydent.pl/dla-rodziny/karta-duzej-rodziny/formularz/.

 

 

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *