2. BIEG NIEZŁOMNYCH PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH – EDYCJA AFGANISTAN, BAGRAM

 

2. Bieg Niezłomnych Pamięci Żołnierzy Wyklętych – edycja Afganistan, Bieg w Bagram – został przeprowadzony i zakończył się pełnym sukcesem.

Ze względu na porządek dnia w Bazie w Afganistanie, żołnierze Polskiego oraz Amerykańskiego Kontyngentu Wojskowego NATO RSM wystartowali o godz. 05.30, czyli 03.00 czasu polskiego.

Pomimo temperatury, która o tej godzinie osiągnęła 26 st. C, porywistego i przeciwnego wiatru z którym zmagali się biegacze, uzyskano bardzo dobre wyniki. Bieg odbył się na wysokości 1500 mnpm.


"Trzymamy kciuki za wszystkich biegaczy w Sobótce, życząc pobicia rekordów życiowych oraz udanej imprezy – to akurat jest pewne, bo organizacja biegów w Sobótce położonej u stóp malowniczej Ślęzy zawsze stoi na najwyższym poziomie.

W imieniu własnym i żołnierzy II zmiany PKW NATO RSM dziękuję serdecznie Organizatorom Biegu za umożliwienie nam wzięcia udziału w tym wydarzeniu, za przesłanie pakietów startowych oraz wspaniałych chwil, dzięki którym mogliśmy się poczuć jak w domu."

Z żołnierskim pozdrowieniem,
ppłk dypl. Michał Koniarz

 

Źródło: http://www.biegniezlomnych.pl/aktualnosci/186-2-bieg-niezlomnych-pamieci-zolnierzy-wykletych-edycja-afganistan-bagram

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *