8 MAZDA Półmaraton Ślężański – poszukuje Wolontariuszy

Organizatorzy 8 MAZDA Półmaratonu Ślężańskiego poszukują chętnych, którzy zechcą włączyć się w organizację tej wspaniałej imprezy.

Półmaraton Ślężański to jeden z największych półmaratonów w Polsce. Od wielu lat na starcie zgłasza się blisko 4 tys. zawodników.  Wzięcie udziału w jego organizacji oraz poznanie go od przysłowiowej podszewki to bardzo ciekawe doświadczenie oraz olbrzymia lekcja współpracy w organizacji.

8-mazda-polmaraton-slezansk

 

 

Inaczej niż w latach ubiegłych – dajemy szansę każdemu. Wolontariuszem może zostać każdy, w wieku od 12 do 112 lat bez względu na płeć, wykształcenie, poglądy polityczne i wyznawaną religię :) Osoby pragnące włączyć się w organizację Półmaratonu proszę o zgłaszanie się (najlepiej przez SMS) do kierownictwa wolontariatu. Proszę o przesłanie SMS-em swojego nazwiska, imienia i wieku. Dzięki temu będziemy mięli także Wasze numery telefonu co ułatwi nam komunikację. W ostateczności można pisać na pocztę klubową biuro@kbsobotka.pl (tytuł wiadomości „wolontariat”). Aby sprawnie przeprowadzić zawody potrzebujemy ponad 100 wolontariuszy.

Małgorzata Demków – Kierownik Wolontariatu (tel. 502 097 203)

Kamil Bąkowski – Z-ca Kierownika Wolontariatu (tel. 532 317 246)

Potrzebujemy osoby między innymi do:

 

Więcej informacji na stronie Klubu Biegacz Sobótka: http://www.kbsobotka.pl/8-mazda-polmaraton-slezanski-21-marca-2015-informacje-dla-wolontariuszy-i-osob-bioracych-udzial-w-organizacji/

 

Strona 8 MAZDA Półmaratonu Ślężańskiego – www.polmaratonslezanski.pl

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *