Bal Charytatywny w Hotelu SOBOTEL

Z inicjatywy Radnej Miasta i Gminy Pani Bernadetty Staneckiej, przy udziale i wsparciu Stowarzyszenia Ślężański Krąg i oddziału Caritas w Nasławicach w dniu 4 lutego 2012r w Centrum Konferencyjno-Hotelowym „Sobotel” odbędzie się Pierwszy Ślężański Bal Charytatywny.

Będzie to pierwszy tak profesjonalnie i na taką skalę zorganizowany Bal pod Ślężą, którego celem będzie zebranie funduszy na ratowanie wspaniałych zabytków naszej ślężańskiej ziemi.

Organizatorom i wielu ludziom dobrej woli udało się pozyskać szereg cennych przedmiotów które zostaną wystawione na aukcję. Wśród szacownych Darczyńców jest między innymi Pierwsza Dama RP Pani Anna Komorowska, Starosta Powiatu Wrocławskiego Andrzej Szawan, znane osobistości świata kultury i sportu. Licytowane przedmioty to wspaniałe
dzieła sztuki, piękna porcelana czy biżuteria specjalnie wykonana na tę okazję.

Miłośnicy sportu będą mieli szansę licytować m. in. koszulkę słynnego zespołu CHELSEA LONDON F.C. czy WKS Śląska Wrocław z podpisami piłkarzy.

Licytacje przeplatane będą występami artystów czy pokazem sztucznych ogni. Bal ma trwać do białego rana lub do ostatniego gościa.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *