Będzie druga tura wyborów – nieoficjalne wyniki

Według pierwszych nieoficjalnych informacji czeka nas druga tura wyborów. O wyborcze głosy powalczą tym razem Stanisław Dobrowolski oraz Zenon Gali.

Czekamy na oficjalne wyniki.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

6 komentarze do wpisu “Będzie druga tura wyborów – nieoficjalne wyniki

 1. Pawel pisze:

  Mieszkańcy będą mieli wybór między dżumą a cholerą… Bo jak inaczej nazwać sytuację, kiedy do kolejnej rundy awansował obecny burmistrz-skłócony z częścią społeczności lokalnej i eksburmistrz,który nawet do 2 rundy w poprzednich wyborach nie awansował , bo wyborcy dali mu czerwoną kartkę. Martwi mnie ludzka krótkowzroczność i amnezja.

 2. Michal pisze:

  Już lepszy Dobrowolski… Sobótkę wyciągnął z długów które Gali narobił… Jak Gali wygra to znowu jego żona kupi działki budowlane … a Gali zrobi drogi media do nich za nasze pieniądze … już wszyscy o tym zapomnieli ?

 3. Kaśka pisze:

  Ehhh zero zmian, ten nasz sobótczański półświatek nie potrafi jak widzę wyciągnąć żadnych wniosków. Ludzie są zaściankowi, narzekają, biadolą a w ostatnim rozdaniu głos i tak oddają na te same twarze… marazm.

 4. Stanisław pisze:

  Michał jesteś pewny tych długów? Ładnie dopasowane na 8 miesięcy przed upływem kadencji p.Burmistrz Dobrowolski postanowił wyremontować drogi wokół Rynku, a gdzie był przez 3 lata?

 5. kaśka pisze:

  Popieram Michała, Gali oprócz „amfiteatru” na występy lokalnych zespołów pieśni i tańca, który to zresztą zawalił się w niedługim czasie, nie zrobił nic dla ogólnego wizerunku Sobótki, w moim przekonaniu zależało mu na ciepłej posadce i załatwieniu prywatnych inwestycji. To z jego kadencji prężnie działała fundacja AS, która sprytnie manewrowała publicznymi pieniędzmi bez pożytku dla dobra publicznego.

 6. kaśka pisze:

  Aha no i zapomniałam dodać, że to za kadencji Zenona Gali powstały płatne parkingi w obrębie sobótczańskiego rynku, czy wszyscy już o tym zapomnieli?

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *