bezalkoholowe.com jest z nami (3546 zgłoszonych)

Bezalkoholowe-logoW czasie 8. MAZDA Półmaratonu Ślężańskiego działać będzie stoisko z piwem i winem bezalkoholowym.
Szeroką ofertę w tym zakresie przygotował nasz partner, firma bezalkoholowe.com, a oto dwa słowa od nich:
Naszą misją jest pokazanie ludziom, że istnieje alternatywa dla alkoholu – bez wyrzeczeń! Bezalkoholowe.com jest nie tylko sklepem o szerokiej, stale rozwijanej ofercie, w którym zakupicie piwa, wina i szampany bezalkoholowe z całego świata, ale dowiecie się również wszystkiego o tego typu napojach. Chcemy również szerzyć wiedzę o korzyściach, jakie niesie ze sobą spożywanie napojów bezalkoholowych, dotrzeć do świadomości szerokiego grona ludzi, łamać stereotypy i edukować. Jesteście ciekawi, jak to jest zrobione, jakie ma właściwości, chcecie poznać procesy produkcji i ciekawostki?

Dołożymy starań, abyście znaleźli tę wiedzę u nas! Sami na bieżąco dowiadujemy się coraz więcej i chcemy dzielić się tym z Wami. Chcemy promować napoje najwyższej jakości, recenzując je dla Was, polecając to, po co sami sięgamy z przyjemnością i smakiem. Mamy ambicję stać się pierwszym i największym tego typu serwisem w Polsce, zdobyć Wasze zaufanie.

IMG_1000-2

 

Chcemy cały czas rozwijać ofertę sklepu, jak również portal, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie z Waszej strony. Chcielibyście czegoś się dowiedzieć? Szukacie konkretnej marki, której jeszcze nie oferujemy? Piszcie do nas – każda uwaga będzie cenną pomocą w rozwoju.

Na zdrowie!
Ola i Tomek

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *