BIEG NIEZŁOMNYCH – INFORMACJE TECHNICZNE

 

BN_logo

 

Mieszkańców Sobótki prosimy o usunięcie zaparkowanych samochodów z trasy Biegu Niezłomnych na odcinku przebiegającym przez przez ulicę Św. Jakuba w dniu biegu tj. 22.08.2015 r. (sobota) w godzinach 7.00-11.30.

 

Uczestników Biegu informujemy, iż mają możliwość pozostawienia depozytu na stadionie ŚOKSiR przy biurze zawodów (ul. Św. Anny 12, Sobótka). Następnie depozyt zostanie przewieziony w miejsce mety do schroniska PTTK pod Wieżycą, gdzie będzie możliwość jego odbioru. Na życzenie osoby składającej depozyt będzie można odebrać go na stadionie ŚOKSiR przy ul. Św. Anny 12.

 

Informujemy ponadto, iż osoby które nie zdążyły zapłacić za Bieg przez system datasport.pl, bądź płatność nie wpłynęła na konto do czasu zamknięcia internetowego systemu zapisów 17.08.2015 r. zapraszamy w dniu zawodów 22.08.2015 r. do biura przy stadionie ŚOKSiR w Sobótce (ul. Św. Anny 12, Sobótka). Płatności będą przyjmowane do godz. 10.45. Zgodnie z Regulaminem w dniu biegu obowiązuje opłata 60 zł.

 

Na trasie Biegu Niezłomnych będą rozstawione 2 punkty żywieniowe przy schronisku PTTK pod Wieżycą: na półmetku (5. km: woda pitna) oraz na mecie biegu (10. km: woda pitna, posiłek regeneracyjny). Przypominamy ponadto, iż w dniu zawodów zapewniamy opiekę nad dziećmi startujących zawodników.

 

Więcej informacji
http://www.biegniezlomnych.pl/aktualnosci/178-depozyt-platnosci-punkty-zywieniowe-opieka-nad-dziecmi

 

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *