Co słychać w SuliWoods

W maju ubiegłego roku w ramach głośnego projektu Suliwoods otwarta została pierwsza LEGALNA, darmowa ŚCIEŻKA „KROSS TRAIL” w masywie Ślęży.. Jest to ścieżka typu singletrack do jeżdżenia na rowerze górskim dla całych rodzin!

Rozpoczyna się w Sulistrowiczkach na ulicy Parkowej siedmiuset metrowym łatwym podjazdem drogą leśną do Przełęczy Słupickiej. Sam zjazd jest jednokierunkowy i ma około 2300m. Koniec ścieżki łączy się z początkiem.

Projekt Suliwoods to inicjatywa oddolna. Oznacza, to że każdy może przyłączyć się do wspólnego działania i urealniać swoje pomysły, wizje i plany.

Pełna mapa z GPS i opisem szczegółów trasy KROSS TRAIL: https://www.trailforks.com/trails/suliwoods-kross-trail/

Przełom sezonu dla ekipy Suliwoods to doskonały moment na wykonanie niezbędnych remontów oraz dodanie czegoś nowego na trasie. Została ona wysprzątana i wyrównana a w listopadzie powstała kładka zbudowana przez ekipę Endurocorp.

Poniżej krótki filmik z pracy nad kładką.

 

Bardziej zaawansowani pasjonaci znajdą też fikuśną i dostojną rampę do wykonywania skoków, dzięki której będą mogli naprawdę… odlecieć! Warto zwrócić uwagę, że zjazd na rampę stanowi jednak boczną odnogę ścieżki, więc nadal każdy kto jeszcze nie poznał tajników „lotów MTB”, będzie mógł bez problemów przejechać całą trasę.

 

 

Kochasz rowery, lubisz góry ? Koniecznie odwiedź Suliwoods.

Więcej informacji z Suliwoods jak zawsze na stronie internetowej:http://suliwoods.pl

 

 

Thirty Three Bicycle Studio

Sklep rowerowy i serwis rowerów we Wrocławiu
W ofercie: rowery Canonndale, rowery GT, rowery NS Bikes, rowery Fuji, rowery Knolly, rowery Ibis

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *