Depozyt, płatności, punkty żywieniowe, opieka nad dziećmi

Informujemy, że uczestnicy Biegu Niezłomnych mają możliwość pozostawienia depozytu na stadionie ŚOKSiR przy biurze zawodów (ul. Św. Anny 12, Sobótka).

Następnie depozyt zostanie przewieziony w miejsce mety do schroniska PTTK pod Wieżycą, gdzie będzie możliwość jego odbioru. Na życzenie osoby składającej depozyt będzie można odebrać go na stadionie ŚOKSiR przy ul. Św. Anny 12.


Informujemy ponadto, iż osoby które nie zdążyły zapłacić za Bieg przez system datasport.pl, bądź płatność nie wpłynęła na konto do czasu zamknięcia internetowego systemu zapisów 17.08.2015 r. zapraszamy w dniu zawodów 22.08.2015 r. do biura przy stadionie ŚOKSiR w Sobótce (ul. Św. Anny 12, Sobótka). Płatności będą przyjmowane do godz. 10.45. Zgodnie z Regulaminem w dniu biegu obowiązuje opłata 60 zł.


Na trasie Biegu Niezłomnych będą rozstawione 2 punkty żywieniowe przy schronisku PTTK pod Wieżycą: na półmetku (5. km: woda pitna) oraz na mecie biegu (10. km: woda pitna, posiłek regeneracyjny). Przypominamy ponadto, iż w dniu zawodów zapewniamy opiekę nad dziećmi startujących zawodników.

Źródło: Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *