Groźny wypadek w Sulistrowicach

W sobotę w godzinach popołudniowych w Sulistrowicach doszło do bardzo groźnego wypadku.

Pędzący z olbrzymią prędkością kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w mur od przepustu wodnego. Wskutek uderzenia samochód dachował i uderzył w nasyp oraz płot posesji.

Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała pęknięcie betonowej ściany przepustu, a następnie dwóch  betonowo granitowych słupów ogrodzenia posesji. Fragmenty granitu znaleźć można było kilkadziesiąt metrów od miejsca uderzenia.

Na szczęście podczas zdarzenia w miejscu wypadku nie znajdowali się żadni piesi ani inny uczestnicy ruchu. Pirat drogowy, kierujący mercedesem oraz jego pasażer, wyszli z wypadku bez większych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że kierowca nie poddał się badaniu krwi na miejscu wypadku. Przez około trzy godziny przebywał na miejscu zdarzenia.

Zakręt w miejscu wypadku jest wyjątkowo niebezpieczny, a wzdłuż drogi nie ma chodnika. Jest to również odcinek „drogi do szkoły” dla sporej grupy dzieci z Sulistrowic.

W Sulistrowicach obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Z naszych ustaleń wynika, iż jest to już 6 zdarzenie drogowe w tym miejscu. We wszystkich brali udział nietrzeźwi kierowcy.

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

5 komentarze do wpisu “Groźny wypadek w Sulistrowicach

 1. lupa pisze:

  Totalny kretyn. Miejmy nadzieję że zabiorą mu prawo jazdy i być może odblokuje mu się jego tępy mózg!

 2. Sulistrowiczanin pisze:

  „kierowca nie poddał się badaniu krwi na miejscu wypadku. Przez około trzy godziny przebywał na miejscu zdarzenia.” – Policja czekala na to az wytrzezwieje ? To jakis absurd. Jaki bieg ma dalej ta sprawa ? Za co odpowie sprawca ?

 3. Mia pisze:

  To jakiś absurt, nagonka na kierowcę, a jednak ich zdrowie sie najbardziej liczyło, i z tego co wiem to chłopak który prowadzil po piwku został zaatakowany przez wioskowego bohatera który był na tyle glupi ze wyciągnął kierowcę siła przez szyberdach!!!!! A gdyby mial uraz kregoslupa? Ja bym tego tak nie zostawiła. Napewno kierowca zostal ukarany I BOHATER POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ ZA ATAK KIEROWCA ZOSTAL PRZEZ NIEGO POBITY, powtarzam zamiast udzielic pomocy i uspakajac kierowce w szoku to go pobil

 4. ewa pisze:

  jak można było bić kogoś w szoku? gdzie była reszta? co na to nasza policja? taka sama bohaterska ? też używa takich metod, zresztą sama widziałam , jak na posterunku tłumaczyli chłopakowi ręcznie, a jak podeszłam do tych drzwi , to je zamknęli

 5. swiadek pisze:

  Nie piszcie ludzie bajek. nikt nikogo nie pobił choć kierowcy należało się. 150 km/h w tym miejscu to skandal. Ograniczenie mówi 40km/h.

  To nieprawdopodobne szczęście że nikt nie zginął!!!!!
  Nie brońcie w żaden sposób kierowcy bo jest WINNY, WINNY W 100% . Tylko on i nikt inny.

  Zachował się jak kretyn i idiota, pokazał że nie używa rozumu i ma gdzieś życie ludzkie.

  Mam wrażenie że tutaj służby nie dopełniły swoich obowiązków. Ciekawi mnie czy i jak został ukarany. Może ktoś coś wie ?
  Zniszczony murek od podjazdu nadal nie został naprawiony. Myślę że powinien za to zapłacić sprawca tej szkody!

Skomentuj to

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *