Idee Kaffe Zdrowa Energia. (2870 zgłoszonych)

Podobnie jak rok temu Ania i Tomek przyjadą do nas z Krakowa! Wspierani przez portal miłośników sportów AKTYWNI.pl w remach projektu Idee Kaffee Zdrowa Energia promują zdrową kawę dla aktywnych Idee Kaffee. Poprowadzą „Pogotowie Zdrowej Energii” (przyczepka wraz z dwuosobowym teamem obsługującym profesjonalny sprzęt do wyparzania kawy) i przez cały czas trwania imprezy dla zawodników i publiczności będą rozdawać zdrową dla żołądka, gorącą lub mrożoną kawę ZUPEŁNIE ZA DARMO !!! Promocja ta jest całkowicie BEZPŁATNA !!!


Proponowana kawa która oprócz tego, że świetnie smakuje dba również o Ciebie i Twój żołądek.
Przekonaj się jak ważna jest równowaga między Twoim ciałem, a umysłem. Pozwól sobie na radość z picia wyśmienitej kawy, która dodaje energii i troszczy się o Twoje zdrowie. Proces, któremu poddawane jest każde ziarno kawy trafiające do paczki Zdrowej Energii polega na wypłukiwaniu substancji drażniących pod wpływem wysokiej temperatury, pary wodnej i ciśnienia.

Żadnej chemii, sama woda. Zdrowa Energia w czystej, naturalnej postaci. I co ważne, proces ten w żaden sposób nie wpływa na aromat oraz poziom kofeiny kawy.

Zapraszamy do spróbowania wszystkich dbających o zdrowie oraz ceniących aktywny tryb życia. Również możliwość zakupu opakowań  kawy po atrakcyjnych cenach !!!

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *