Rowery Cannondale - Thirty Three Wrocław

Już jutro ostatnie mecze i zakończenie siatkarskiej ligi!

LIGA ŚLĘŻAŃSKA 2016/2017

O PUCHAR PREZESA

STRZEBLOWSKICH KOPALNI SUROWCÓW MINERALNYCH

DRUŻYNY:

          1.      PUSTKÓW

          2.      MIETKÓW

          3.      AVTEK SOBÓTKA

          4.      ADRENALINA SOBÓTKA

          5.      WROCŁAW

          6.      ZENITH KOZANÓW

          7.      GOKiS KĄTY

 

 

TERMINARZ:

12.10.          1. MIETKÓW           –      WROCŁAW    1:3  (18:25;15:25;25:21;21:25)

                   2. KĄTY                     –     AVTEK             3:2 25:17;20:25;17:25;25:21;15:12

 

1910          1.  ZENITH               –       ADRENALINA   1:3 (22:25;19:25;25:13;22:25)                             

                                                              

26.10          1. PUSTKÓW           –        MIETKÓW       3:1 (25:18;25:18;21:25;25:17)               

                     2.AVTEK                    –       WROCŁAW    1:3 (19:25;25:19;21:25;18:25)

 

2.11            1.WROCŁAW            –       KĄTY          3:2 (20:25;23:25;25:15;25:23;16:14)

                   2. ZENITH                  –       AVTEK               przeniesiony

               

 

 9.11             1. ADRENALINA       –      MIETKÓW        3:0(25:16;25:22;27:25)

                     2. PUSTKÓW             –       WROCŁAW      0:3 (19:25;26:28;23:25)         

                   

                   1.  KĄTY                        –      ZENITH             1:3 (25:23;25:27;12:25;17:25)          

  16.11        2. AVTEK                      –       PUSTKÓW       przeniesiony

                                       

                  

   23.11        1. PUSTKÓW                –     ZENITH               0:3 (14:25;20:25;21:25) 

                    2. WROCŁAW              –     ADRENALINA   1:3 (20:25;25:22;18:25;19:25)

                   

                                                                                                                        

                           

  30.11         1. KĄTY                         –       PUSTKÓW   3:1 (25:21; 18:25; 26:24; 25:22)

                    2. AVTEK                      –        MIETKÓW   3:1 (25:14; 25:13; 20:25; 25:20)     

                           

                 

  7.  12         1.  ADRENALINA         –       KĄTY          przeniesiony

                    2. WROCLAW             –      ZENITH      2:3 (25:18; 19:25; 25:22; 20:25; 12:15)

                                      

                        

  14.12         1.AVTEK                        –        ADRENALINA   przeniesiony

                   2.MIETKÓW                    –        KĄTY     0:3 (13:25; 17:25; 15:25)

                     

 21.12          1.    MIETKÓW               –      ZENITH   0:3 (14:25; 17:25; 16:25)

                   2.    AVTEK                    –      PUSTKÓW  3:0 (25:0; 25:0; 25:0)

4.01            1. ZENITH                      –      AVTEK             3:2 (25:19; 15:25; 25:22; 22:25; 16:14)

       

11.01          1. AVTEK                        –       ADRENALINA       1:3 (23:25; 18:25; 25:17; 23:25)

 

18.01         1. ADRENALINA               –       KĄTY             3:0 (25:18; 25:16; 25:22)

                  

                   

TERMINARZ:   II  RUNDA

25.01         1. MIETKÓW             –       WROCŁAW    0:3 ( 23:25; 26:28; 18:25)

                 2. KĄTY                     –        AVTEK             przeniesiony

 

1.02          1.  ZENITH                 –       ADRENALINA                           3:1  ( 27:29; 25:23; 25:21; 25:18)

         2.  PUSTKÓW            –        MIETKÓW                                          1:3 (13:25; 25:17; 16:25; 20:25)

                                             

8.02           1. PUSTKÓW           –        ADRENALINA     I RUNDA                2:3 (25:21; 19:25; 20:25; 25:20; 14:16)   

                     2.AVTEK                    –       WROCŁAW                                3:1 (25:23; 21:25; 25:10; 25:18)

 

 

  15.02          FERIE

  22.02          FERIE

 

 

1.03           1.WROCŁAW            –       KĄTY     3:2 (27:25; 23:25; 24:26; 27:25; 15:10)            

 

                   2. ZENITH                  –       AVTEK              3:0 (25:21; 27:25; 25:17)

               

 

 8.03             1. ADRENALINA       –      MIETKÓW        3:0 (25:19; 25:22; 25:21)

                        2. PUSTKÓW             –       WROCŁAW       0:3 (0:25; 0:25; 0:25)

3. KĄTY                        –        AVTEK                 0:3 (0:25; 0:25; 0:25)  

                   

 15.03           1.  KĄTY                        –      ZENITH                1:3 (20:25; 25:19; 11:25; 22:25)

                     2. AVTEK                      –       PUSTKÓW           0:3 (25:27; 23:25; 22:25)

                                       

                  

   22.03        1. PUSTKÓW                –     ZENITH              0:3 (0:25; 0:25;0:25)

                    2. WROCŁAW              –     ADRENALINA   3:2 ( 26:24; 18:25; 25:20; 23:25; 15:10)

                   

                                                                                                                        

                           

  29.03          1. KĄTY                         –       PUSTKÓW   3:0 (25:0; 25:0; 25:0)

                      2. AVTEK                      –      MIETKÓW       3:2 (16:25; 25:21; 31:29; 24:26; 15:6)

                           

                 

  5.04              1.  ADRENALINA         –       KĄTY          3:1  (25:21; 25:20; 23:25; 25:23)

                       2. WROCLAW               –       ZENITH        2:3 (14:25; 23:25; 25:22; 25:19; 6:15)

                                      

                        

  12.04         1. AVTEK                        –        ADRENALINA  0:3 ( 19:25; 18:25; 16:25)

                     2.MIETKÓW                 –        KĄTY                    0:3 ( 25:27; 22:25; 17:25)

                     

 19.04          1.    MIETKÓW               –      ZENITH

                      2. ADRENALINA           –     PUSTKÓW                 

   MECZE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 20.15

 

Miejsce Drużyna Gry Z P Sety Małe punkty PKT
1 Adrenalina 11 9 2 30-12 981 889 27
2 Zenith 11 10 1 31-12 1000 847 26
3 Wrocław 12 8 4 27-18 1105 1018 23
4 Avtek 12 5 7 21-24 857 1033 17
5 GOKiS Kąty 12 5 7 22-22 967 910 16
6 Pustków 11 2 9 10-28 560 894 7
7 Mietków 11 1 10 8-31 825 904 4

 

Źródło: Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *