Karnawałowy Bal na zamku dla kl. 0-III ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sobótce

 

bal_zamek2

 

 

 

 

W piątkowe popołudnie, 7 lutego 2014 r. odbył się – tak długo wyczekiwany przez uczniów klas 0 – III bal karnawałowy. W tym roku dzieci bawiły się w Zamku w Sobótce Górce.

 

bal_zamek3 

 

 

Zamkowe sale zamieniły się w zaczarowaną krainę pełną księżniczek, wróżek, Indianek, aniołków, angielskich żołnierzy, piratów, piłkarzy, policjantów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Dzieci bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki, uciechom nie było końca. Wszystkich do zabawy zagrzewała pani Renata przebrana za  królewskiego muszkietera. Szczególnym powodzeniem cieszyły się zaproponowane przez panie konkursy: tańce z balonami. Wiele uśmiechu wywołał konkurs na taniec indywidualny. Przyznano też nagrody za najciekawszy kostium. Liczne pląsy na parkiecie i wspólna zabawa wyczerpywały siły tancerzy. Podczas krótkich przerw dzieci udawały się na poczęstunek ufundowany przez rodziców, a przygotowany w jednej z sal zamkowych. Pyszne słodkości i soki owocowe szybko regenerowały siły i można było dalej się bawić.

 

bal_zamek1

 

 

 

 

Bal był naprawdę udany i niezwykły, z pewnością pozostanie w pamięci wszystkim na długo. Kolejny już za rok. Zapraszamy ponownie do wspólnej zabawy.

                                                                                                            

 

 

Renata Błahuta

 

źródło: Urząd Miasta I Gminy Sobótka

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *