Karty kredytowe dla podróżujących

artykuł sponsorowany

Karty kredytowe dla podróżujących to starannie przygotowany pakiet dla osób, których domeną są podróże. To oferta zarówno dla osób ciekawych świata, jak i dla takich, które nie przepadają za częstym przemieszczaniem się, ale są zmuszone do tego przez wykonywany zawód. Taka sytuacja zapewne sprawia, że nie jest łatwo zapanować nad swoimi finansami, zwłaszcza jeśli chodzi o wyjazdy za granicę. Męczące bywają wymiany walut, wysokie prowizje przy transakcjach bezgotówkowych i gotówkowych, dlatego banki w swoich ofertach przygotowały specjalne karty kredytowe dla podróżujących. Nie wszyscy wiedzą, że karta kredytowa może pomóc ograniczyć kwoty wydawane na stacjach benzynowych, zmniejszyć wydatki na ubezpieczenie samochodu, czy zbierać punkty, które można łatwo wymienić na zniżki w liniach lotniczych. Podróżując autem można zamieniać każdy przebyty kilometr na dodatkowy zysk korzystając z ofert promocyjnych, natomiast zniżki w liniach lotniczych obejmują bilety, usługi, a także dodatkowe nagrody rzeczowe.

 

Klienci coraz częściej szukają produktów kredytowych, dzięki którym przy częstych podróżach będą mogli zaoszczędzić choć niewielką kwotę. Osoby takie potrzebują zazwyczaj zabezpieczenia finansowego. Karty kredytowe dla podróżujących umożliwiają zbieranie zniżek na bilety lotnicze, ceny pokoi w hotelach lub bezpłatne korzystanie z pakietów ubezpieczeń w podróży. Kolejnym atutem tego rodzaju karty jest niewątpliwie bezpłatny serwis Concierge, który gwarantuje między innymi pomoc w rezerwacji miejsca w restauracjach, pokoju w hotelach, czy znalezienia najbliższego punktu szpitalnego. Warto pamiętać, że karty kredytowe pozwalają na niezależność finansową, płatność za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych (np. za bilet lotniczy, wypożyczenie samochodu za granicą, czy zwykła wypłata gotówki z bankomatu). Karta kredytowa dla podróżujących posiada również zalety zwykłych kart kredytowych, takie jak długie okresy bezodsetkowe z możliwością rozłożenia większych wydatków na korzystne raty. Możliwości te z pewnością pozwolą cieszyć się wypoczynkiem, niezależnie od aktualnego stanu rachunku. Podróżowanie jest przecież idealną formą relaksu, dlatego dobrze jest, gdy w trakcie podróży nie trzeba martwić się o finanse, a w dodatku można korzystać z szeregu zniżek zagwarantowanych przez bank. Dostęp do rachunku karty jest całodobowo zapewniany przez serwis internetowy oraz infolinię. Dodatkowo, niektóre banki przewidują całkowite lub częściowe zwolnienie z opłaty rocznej za korzystanie z karty, natomiast wszystkie oferują usługę Chargeback i możliwość płatności zbliżeniowej. Fantastyczną usługą jest możliwość awaryjnego dostarczenia gotówki oraz wydania karty zastępczej za granicą! Warto wiedzieć, że w przypadku utraty lub kradzieży karty, nie musimy się obawiać, ponieważ większość banków oferuje bezpłatne ubezpieczenie.

 

Karty kredytowe dla podróżujących oferują ogrom zalet. Posiadają również mankamenty, takie jak wysokie opłaty roczne. Niekiedy dochodzą do tego niemałe prowizje za transakcje gotówkowe i opłaty za karty dodatkowe. Mimo to, posiadanie karty kredytowej możne znacznie ułatwiać częste podróże oraz wpłynąć na polepszenie ich jakości. Warto zapoznać się z atutami i mankamentami kart kredytowych dla podróżujących:

Plusy:

 

Minusy:

 

Osoby, które dużo podróżują to szczególny rodzaj klienta, o którego w swoich ofertach dba większość banków. Przygotowane dla nich karty kredytowe są stosunkowo niedrogie, wyposażone w liczne udogodnienia i programy rabatowe. Każdy może wybrać ofertę idealną dla siebie za pomocą naszej wyszukiwarki www.karta-kredytowa24.pl. Jest prosta w obsłudze, anonimowa i bezpłatna.

artykuł sponsorowany

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *