Rowery Cannondale - Thirty Three Wrocław

Klasyfikacja „Wierni Ślężanie” (1508 zgłoszonych)

Dzięki pomocy naszego przyjaciela Kazimierza Kordzińskiego („Wierny Ślężanin”, który jako jeden z trzech ukończył również wszystkie wcześniejsze „Maratony Ślężańskie”) mamy klasyfikację. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że „Wiernych Ślężan” jest dokładnie 91, w tym tylko trzy kobiety.
Na czele klasyfikacji z przewagą 8:41 min jest Ryszard Janusz ze Szczytnej. Za nim dwaj biegacze z Brzegu: Adam Ambrozik i Norbert Czapka. Wśród trzech kobiet na czele z przewagą ponad godziny (!) jest Ania Skalska (dawniej Balbus) z Bytomia.  Druga to była mieszkanka Sobótki i duma Klubu Biegacza Sobótka Agnieszka Kozyrska, a trzecia Ania Hazubska z Trzebnicy. Brawo!

Plik Excela znajdziecie >TUTAJ<

 

Ukończyli wszystkie Półmaratony Ślężańskie (klasyfikacja)

Nazwisko Imię Miejscowość rocznik 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 razem
1. JANUSZ Ryszard Szczytana 1964 1:18:52 1:16:45 1:17:46 1:19:12 1:19:09 1:19:38
7:51:22
2. AMBROZIK Adam Brzeg 1975 1:21:51 1:18:04 1:22:17 1:20:29 1:19:35 1:17:47
8:00:03
3. CZAPKA Norbert Brzeg 1971 1:26:31 1:22:43 1:20:06 1:21:44 1:22:55 1:19:47
8:13:46
4. CZERSKI Marian Wrocław 1957 1:21:18 1:23:00 1:24:39 1:24:25 1:23:17 1:24:52
8:21:31
5. GRABLEWSKI Grzegorz Wrocław 1975 1:28:56 1:29:30 1:23:40 1:22:49 1:27:41 1:23:50
8:36:26
6. MOCZARSKI Mariusz Jelenia Góra 1966 1:24:48 1:26:00 1:27:20 1:26:06 1:26:40 1:26:51
8:37:45
7. GADZIŃSKI Marek Wrocław 1962 1:24:32 1:28:09 1:27:33 1:28:08 1:26:43 1:28:20
8:43:25
8. MACIASZCZYK Roman Bierutów 1969 1:30:33 1:25:51 1:35:50 1:31:12 1:36:31 1:32:41
9:12:38
9. WÓJTOWICZ Patryk Wrocław 1978 1:30:27 1:38:04 1:30:45 1:28:02 1:32:23 1:36:40
9:16:21
10. WIRA Mirosław Wrocław 1959 1:30:24 1:32:00 1:32:32 1:34:59 1:32:07 1:34:43
9:16:45
11. BEKACZ Stanisław Wińsko 1963 1:33:22 1:31:51 1:29:39 1:34:33 1:38:43 1:31:23
9:19:31
12. STANKIEWICZ Antoni Sobótka 1958 1:35:03 1:30:19 1:32:25 1:29:57 1:34:33 1:38:12
9:20:29
13. BORDYCH Andrzej Kożuchów 1974 1:35:00 1:36:39 1:32:32 1:34:42 1:36:33 1:39:52
9:35:18
14. MAJEWSKI Piotr Podgaj 1975 1:42:19 1:34:26 1:32:55 1:33:15 1:36:53 1:42:12
9:42:00
15. BIELAWSKI Jan Ścinawa 1964 1:39:14 1:39:31 1:37:48 1:39:12 1:35:12 1:33:53
9:44:50
16. BANASZAK Paweł Leszno 1971 1:35:01 1:35:35 1:37:36 1:43:59 1:35:30 1:40:07
9:47:48
17. OTROCKI Michał Bielawa 1978 1:47:54 1:43:49 1:30:04 1:39:48 1:30:45 1:36:55
9:49:15
18. MUSIAŁ Marek Bystrzyca Górna 1955 1:46:55 1:49:05 1:31:14 1:36:47 1:31:51 1:34:08
9:50:00
19. MATYSEK Dariusz Wrocław 1976 1:38:02 01:34:26 1:48:07 1:39:34 1:40:15 1:29:45
9:50:09
20. PLOCH Sebastian Wrocław 1973 1:39:16 1:36:36 1:37:00 1:39:36 1:38:56 1:40:02
9:51:26
21. TOŁŁOCZKO Arkadiusz Jelcz-Laskowice 1977 1:44:27 1:37:06 1:34:19 1:39:38 1:31:20 1:45:12
9:52:02
22. SKALSKA (Balbus) Anna Bytom 1978 1:36:16 1:41:42 1:33:56 1:57:36 1:35:26 1:31:37
9:56:33
23. WAYDA Adam Głogów 1968 1:38:58 1:35:16 1:39:40 1:40:19 1:36:47 1:46:43
9:57:43
24. PLESNER Ryszard Wołów 1964 1:33:25 1:29:21 1:31:58 1:42:08 1:52:52 1:48:08
9:57:52
25. DZIEWA Marcin Wrocław 1981 1:43:51 1:45:02 1:30:59 1:33:32 1:38:56 1:51:10
10:03:30
26. GROMKO Andrzej Milicz 1957 1:43:18 1:40:00 1:38:20 1:42:55 1:41:13 1:42:42
10:08:28
27. PIOTRKOWSKI Jerzy Wrocław 1958 1:34:32 2:07:23 1:34:26 1:42:00 1:36:36 1:39:00
10:13:57
28. KORDZIŃSKI Kazimierz Lubliniec 1958 1:38:07 1:38:28 1:38:59 1:58:09 1:41:56 1:40:26
10:16:05
29. GULACZ Marek Wałbrzych 1960 1:37:38 1:54:45 1:45:04 1:46:30 1:34:47 1:39:03
10:17:47
30. BARAN Wiesław Ścinawa 1965 1:59:48 1:39:41 1:39:32 1:36:53 1:36:57 1:44:57
10:17:48
31. SALMANOWICZ Zdzisław Zielona Góra 1951 1:44:25 1:43:10 1:41:28 1:41:01 1:45:02 1:44:43
10:19:49
32. WĄSIK Marek Wrocław 1960 1:45:05 1:42:33 1:46:52 1:42:44 1:40:40 1:44:17
10:22:11
33. BRZEZIŃSKI Wojciech Ścinawa 1962 1:52:50 1:40:36 1:44:05 1:39:03 1:48:11 1:42:43
10:27:28
34. OLENIASZ Marek Trzebnica 1955 1:40:56 1:45:34 1:45:04 1:42:42 1:47:33 1:46:06
10:27:55
35. SOBCZAK Andrzej Nowa Wieś 1961 1:48:54 1:43:47 1:36:25 1:37:42 1:58:12 1:44:41
10:29:41
36. ANTCZAK Mirosław Kalisz 1959 1:47:49 1:41:34 1:36:58 1:34:32 1:48:49 2:03:59
10:33:41
37. ŁACH Łukasz Wojnarowice 1988 1:45:45 1:38:26 1:36:22 1:44:28 1:58:00 1:51:38
10:34:39
38. BUDZIK Ryszard Brzeg 1962 1:43:42 1:49:01 1:45:00 1:44:45 1:46:26 1:47:40
10:36:34
39. KOWALCZYK Sylwester Sobótka 1985 1:51:50 1:41:17 1:37:38 1:54:51 1:50:36 1:42:23
10:38:35
40. GÓRNY Marek Święciechowa 1955 1:49:45 1:43:24 1:39:31 1:49:40 1:46:06 1:50:37
10:39:03
41. CYMANEK Andrzej Wrocław 1962 1:49:05 1:41:16 1:40:46 1:45:30 1:44:27 2:05:38
10:46:42
42. NAZAREWICZ Mieczysław Legnica 1969 1:44:33 1:47:00 1:54:14 1:53:10 1:47:08 1:41:24
10:47:29
43. KUBIAK Marek Wronki 1975 1:43:41 1:41:14 1:49:24 1:48:42 1:52:43 1:53:11
10:48:55
44. PALCZAK Józef Wrocław 1941 1:54:05 1:48:21 1:47:28 1:45:29 1:47:00 1:47:19
10:49:42
45. MACHULA Arkadiusz Ziębice 1972 2:00:19 1:47:24 1:45:08 1:44:35 1:46:24 1:47:32
10:51:22
46. GURGUL Ryszard Wałbrzych 1955 2:31:03 1:31:27 1:31:51 1:39:53 1:48:03 1:52:19
10:54:36
47. BALBUS Michał Bytom 1952 1:49:21 1:47:41 1:49:19 1:48:37 1:54:01 1:46:05
10:55:04
48. SZTYK Jarosław Jelcz-Laskowice 1967 2:04:59 1:48:55 1:41:11 1:44:25 1:44:41 1:54:35
10:58:46
49. KOZIMOR Wiesław Lewin Brzeski 1961 1:53:55 1:42:29 1:45:25 1:45:16 2:07:08 1:45:35
10:59:48
50. BIAŁAS Stanisław Lewin Brzeski 1956 1:52:38 1:48:19 1:46:47 1:50:46 1:55:44 1:48:06
11:02:20
51. KOGUT Stanisław Świdnica 1981 2:15:37 1:40:32 1:39:50 1:38:28 2:00:29 1:50:05
11:05:01
52. MACHOWSKI Edward Wołów 1948 1:50:00 1:45:10 1:47:54 1:50:47 1:58:19 1:53:17
11:05:27
53. BIL Janusz Praszka 1953 1:49:28 1:54:23 1:50:20 1:48:58 1:49:33 1:53:06
11:05:48
54. PISZCZAŁKA Krzysztof Sobótka 1961 1:57:29 1:48:45 1:47:58 1:50:52 1:49:52 1:51:04
11:06:00
55. KOZYRSKA Agnieszka Sobótka 1972 2:13:30 1:51:12 1:47:35 1:44:29 1:46:39 1:43:36
11:07:01
56. MACHATA Jacek Wrocław 1978 1:50:49 1:41:59 1:52:38 1:43:10 2:10:17 1:48:10
11:07:03
57. ROLSKI Michał Wrocław 1974 2:16:05 1:51:53 1:49:42 1:46:14 1:42:53 1:44:01
11:10:48
58. ŁABUZ Marek Wrocław 1956 1:49:49 1:46:30 1:50:47 1:50:34 1:57:47 1:55:28
11:10:55
59. SADOWSKI Andrzej Dziewiętlice 1957 1:56:10 1:48:39 1:46:31 1:50:02 1:56:39 1:54:50
11:12:51
60. BORUCKI Artur Wrocław 1964 2:18:31 1:43:55 1:55:18 1:42:20 2:02:06 1:41:50
11:24:00
61. GOLDWASSER Zbigniew Sobótka 1966 1:56:25 1:47:14 1:51:10 1:48:43 2:06:23 1:54:10
11:24:05
62. MANDAT Jan Oleśnica 1959 1:47:26 1:38:10 1:44:18 1:59:14 2:06:32 2:12:11
11:27:51
63. GÓRNY Tomasz Święciechowa 1982 2:05:46 1:53:43 1:49:34 2:00:03 1:52:53 1:46:09
11:28:08
64. RADKE Witold Wałbrzych 1943 1:53:07 1:49:09 1:48:49 1:56:13 1:57:52 2:06:44
11:31:54
65. BAUER Bogdan Kędzierzyn-Koźle 1971 1:52:33 1:51:37 1:51:56 1:57:55 2:02:30 1:59:34
11:36:05
66. HAZUBSKA Anna Trzebnica 1969 2:00:54 1:54:12 1:55:23 1:55:13 1:58:34 1:52:41
11:36:57
67. TRZEBSKI Grzegorz Domanice 1980 1:54:46 1:44:20 1:54:26 1:57:02 2:05:22 2:18:17
11:54:13
68. PARCZYK Jerzy Wrocław 1967 1:58:30 1:56:06 1:55:04 2:10:26 1:51:22 2:03:19
11:54:47
69. GŁADUNIEC Krzysztof Jedlina Zdrój 1972 1:55:40 1:49:12 2:12:32 1:50:12 2:00:36 2:14:37
12:02:49
70. PERDION Michał Wrocław 1981 1:54:42 2:07:18 2:23:18 2:04:39 1:41:10 1:53:30
12:04:37
71. LECHOWICZ Jerzy Krapkowice 1950 2:05:41 2:04:22 1:58:38 1:58:44 2:03:05 2:00:51
12:11:21
72. TYL Maciej Poznań 1969 2:04:50 2:02:27 2:01:11 1:53:05 2:18:23 1:54:19
12:14:15
73. NADOLNY Leszek Leszno 1957 2:14:45 1:48:31 1:51:54 1:58:07 2:15:43 2:06:56
12:15:56
74. MLECZEK Tadeusz Wrocław 1958 2:11:31 2:05:15 2:05:02 1:59:22 1:59:39 1:57:55
12:18:44
75. MURZYN Piotr Wrocław 1980 2:00:06 2:06:30 2:05:44 2:04:18 2:06:09 2:05:19
12:28:06
76. FURTAK Krzysztof Lubin 1962 2:11:27 2:04:02 2:14:20 2:00:29 1:58:26 2:00:27
12:29:11
77. GROCHALSKI Sebastian Smolec 1976 2:19:17 1:54:47 2:21:42 2:05:49 1:54:11 1:53:56
12:29:42
78. NIEDBALSKI Zbigniew Boguszów-Gorce 1962 2:00:08 1:56:19 1:59:46 2:13:44 2:10:01 2:10:50
12:30:48
79. KUCHARSKI Henryk Głogów 1952 1:47:09 2:06:34 1:55:28 1:58:11 2:05:08 2:39:21
12:31:51
80. RADAJEWSKI Arkadiusz Krapkowice 1974 2:01:36 2:07:11 2:07:21 2:03:06 2:04:24 2:08:43
12:32:21
81. BYKOWSKI Bogdan Stary Kisielin 1949 2:09:34 2:01:00 2:01:37 2:02:55 2:06:36 2:11:22
12:33:04
82. SALA Łukasz Jelenia Góra 1985 2:02:42 1:56:17 2:20:27 2:10:17 2:13:05 2:05:15
12:48:03
83. DOMINIAK Wojciech Wrocław 1981 2:12:09 1:54:08 2:21:34 2:15:45 1:59:10 2:06:48
12:49:34
84. KRAWCZYK Dariusz Wrocław 1949 2:12:25 2:17:47 2:07:18 2:01:23 2:03:55 2:15:48
12:58:36
85. KOTWICA Andrzej Wrocław 1963 2:45:41 1:58:36 1:57:09 2:17:34 2:06:15 1:57:17
13:02:32
86. WALIDUDA Jarosław Oleśnica 1972 2:08:16 1:55:16 2:11:38 2:11:59 2:22:13 2:22:01
13:11:23
87. STADNICZUK Michał Mikowice 1930 2:10:07 2:13:32 2:13:19 2:27:19 2:25:28 2:36:01
14:05:46
88. PACZKOWSKI Paweł Gracze 1986 2:12:17 1:59:32 2:21:49 2:38:09 2:37:41 2:38:14
14:27:42
89. BOROWICZ Maciej Poznań 1951 2:15:38 2:08:16 2:16:00 2:32:53 2:33:16 2:41:41
14:27:44
90. GRABARCZYK Tadeusz Wrocław 1956 2:18:45 2:16:44 2:22:36 2:24:35 2:31:26 2:45:02
14:39:08
91. BOŁTUĆ Radosław Wrocław 1978 2:11:22 2:28:12 2:32:43 2:50:14 2:47:00 2:35:11
15:24:42
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *