Koncert zespolu Nullizmatyka
W piątek 30 listopada w Regionalnym Centrum Kultury Słowiańskiej odbył się koncert grupy Nullizmatyka.
Wydarzenie przyciągnęło około 100 osób, które wczuwały się w rytmy rapowo hip- hopowe.
Koncert można zaliczyć jak najbardziej do tych trafionych.
Z tego co zapowiadaja organizatorzy to nie pierwsze i nie ostatnie tego typu wydarzenie.
Pozostaje czekać na więcej.
Więcej zdjęć znajdziecie pod adresem:
https://www.facebook.com/237422863479501/posts/339949966560123/
Fot. Jestem Maciek
KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ
