Korona Polskich Półmaratonów (3309 zgłoszonych).

Drodzy Biegacze.
Nie wiemy dlaczego usunięto nas z listy biegów Korony Półmaratonów Polskich. O wykreśleniu dowiedzieliśmy się 01.12.2016 z internetu. Nasze natychmiastowe próby przywrócenia nas na listę spotkały się z odmową. Nasz przedstawiciel kilka dni wcześniej będąc na spotkaniu dotyczącym Korony Półmaratonów Polskich podczas konferencji PSB deklarował jak zawsze współpracę i nie usłyszał o zamiarze usunięcia nas z listy.
Nadal czynimy starania o przywrócenie nas na listę.
Wysłaliśmy oficjalne pisma do Pana Henryka Paskal – Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Biegów. Niestety do dzisiaj nie uzyskaliśmy odpowiedzi.
Czekamy.
Korona Polskich Maratonów dwa i trzy lata temu liczyła 12 biegów. Teraz na liście jest 10. Według nas nie ma problemu z dodaniem do tej listy naszego półmaratonu. Szczególnie, że Pan Prezes Henryk Paskal wiedział, że 01.12.2016 mieliśmy ponad 2700 zapisanych biegaczy, z których część miała na uwadze uczestnictwo w „Koronie”. Dodanie nas  do listy nie pociąga to za sobą żadnych dodatkowych kosztów, a może świadczyć, że PSB w swoich działaniach kieruje się również interesem nas – biegaczy.
Termin naszego biegu opublikowaliśmy bardzo wcześnie – 13.04.2016. Do połowy listopada nie mieliśmy żadnych informacji od organizatorów „Korony”, dotyczących 2017 roku.
Panie Henryku – czekamy na dobre dla wszystkich wiadomości.

 

20161203_pismo_psb_prosba_strona_120161203_pisma_psb_oswiadczenie_odmowa_konkurencja

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *