KROSS Test Tour – darmowe testy najnowocześniejszych rowerów 15 kwietnia Strzegomiany Villa Sobótka

W najbliższy weekend, 14-15 kwietnia, obok Zamku Topacz i Sobótki czekają nas trzy rowerowe imprezy. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą kupić dwa kółka, ale nie wiedzą jak je dobrać dla siebie. Dzięki serii testów będziemy mogli pojeździć na różnych modelach, nawet w cenie 24 tys. zł (na takim ściga się dwukrotna wicemistrzyni olimpijska). Przetestujemy też ultralekką szosówkę i najnowsze wersje górskie, także elektryczne. Łącznie dostaniemy do dyspozycji ponad 50 rowerów.

 

Trzy osobne imprezy tematyczne, polegające na bezpłatnych testach, to rzadka okazja, by wypróbować wszelkie propozycje rowerowe – nawet te najlepsze i najdroższe na rynku. Możemy też dowiedzieć się co nowego w sezonie 2018, jak wybrać rower najbardziej odpowiedni dla siebie i zasięgnąć wszelkich porad od specjalistów z branży.

Wyliczmy po kolei:

 

 

Rozwiązać dylemat: który model dla mnie?

– Zakup roweru, mającego posłużyć właścicielowi na długie lata, to poważna decyzja. Dzięki naszemu przedsięwzięciu każdy kto planuje przesiąść się na nowe dwa kółka może sprawdzić, który segment i jaki model najbardziej mu odpowiada – wyjaśnia Paweł Buczko z firmy KROSS. – Podczas każdej z tych imprez wyjazdy będą prowadzone w systemie turowym od godziny 9.30 do 15.30. W tym czasie zostaną zorganizowane co najmniej trzy przejazdy. Na miejscu sztab mechaników i innych pracowników odpowie na wszelkie pytania. Będzie też przygotowywał testowe dwa kółka, by wszystko działało jak należy. Ale warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego kasku – zaznacza Buczko.

Każda osoba może w ciągu testowego dnia wypożyczyć maksymalnie trzy rowery, co oznacza praktycznie całodniową rodzinną weekendową rozrywkę. Co więcej, wszyscy uczestnicy mogą liczyć na przygotowanie specjalnej oferty sprzedażowej przez lokalnych dealerów.

Jak wziąć udział?

To banalnie proste i wymaga jedynie drobnych formalności. Na stronie odpowiedniej serii testów wystarczy zarezerwować interesujący nas model. Szosówki i modele triathlonowe na KROSS Road Ride zamówimy dla siebie pod adresem www.kross.pl/road_ride, a inicjatywa Włącz Rower – poświęcona eBike’om – jest skierowana dla wszystkich chętnych i nie obowiązują zapisy (oba wydarzenia zorganizowane zostaną sobotę). Z kolei rowery górskie w ramach KROSS Test Tour (niedziela) zarezerwujemy na stronie www.kross.pl/pl/test_tour.

Konkretne dwa kółka zamawiać można na stronie odpowiedniej edycji najwcześniej na dwa tygodnie przed testowym weekendem. Zdecyduje kolejność zgłoszeń.

ROWERY CANNONDALE – ThirtyThree Wrocław

Na miejscu, przed rozpoczęciem jazdy, niezbędne jest podpisanie umowy najmu, upoważaniającej do wypożyczenia roweru. Wcześniej do weryfikacji należy pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować sprzęt mogą zarówno dorośli, jak i dzieci (wtedy pieczę nad nimi sprawują rodzice lub uprawnieni opiekunowie).

Ze szczegółami akcji zapoznamy się na jej profilu na Facebooku. Znajdziemy tam również listę rowerów. W dodatku na tej stronie można zadawać pytania dotyczące testów i śledzić relacje z tych wydarzeń.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *