Nowa stacja benzynowa PKN ORLEN przy ul. Wrocławskiej

W ostatnich dniach w Sobótce, przy ulicy Wrocławskiej rozpoczęła się nowa budowa. Na ogrodzonej działce w ciągu kilku najbliższych miesięcy powstanie nowa stacja benzynowa. Inwestorem jest Polski Koncern Naftowy ORLEN.

 

 

 

Wg. informacji uzyskanych przez naszą redakcję z Biura Prasowego PKN ORLEN, stacja ma zostać wybudowana w tzw. segmencie Premium, pod marką ORLEN. Na stacji dostępne będą 3 dystrybutory wieloproduktowe z paliwami typu ON, ON Verva, Pb95, 98 Verva oraz dystrybutor LPG.

Klienci obiektu będą mogli również skorzystać z usługi odkurzacza i kompresora oraz parkingu dla samochodów osobowych. Na stacji będzie również funkcjonował sklep z dostępną ofertą gastronomiczną Stop Cafe.

Obiekt będzie czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu. Uruchomienie sprzedaży na stacji paliw planowane jest na czerwiec 2011 r.

 

Tak więc już niedługo będziemy mogli tankować nasze samochody nie stojąc w „wiecznej” kolejce pod „kioskiem” Orlena, przy ul. Świdnickiej.  Ulgę oraz zadowolenie powinni poczuć także kierowcy, których samochody zasilane są LPG.

Wg redakcji jednak, największą zaletą nowej stacji będzie fakt iż w Sobótce będziemy mogli zatankować nawet w niedzielę po godzinie 15 🙂 ,nie wspominając już o porze nocnej.

 

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *