Nowy Market Dino w Sobótce

20. grudnia w Sobótce przy ul. Chopina 11 otwarto market Dino. Jest on czynny 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, natomiast w niedziele od 8:00 do 21:00. Zatrudnienie znalazło w nim kilkunastu pracowników.

Marta Sawicka:  „Na sali sprzedaży o powierzchni 400 m.kw. nasi klienci znajdą ponad 4 tysiące produktów. Dostępna będzie pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, a także codziennie dostarczane owoce i warzywa. Możemy się pochwalić bogatą ofertą mięsa i wędlin marki Agro-Rydzyna nagrodzonej prestiżowym certyfikatem „Najwyższa jakość” objętym patronatem Ministerstwa Gospodarki. Serdecznie wszystkich zapraszam do marketu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.marketdino.pl.”

Dino Polska ma obecnie prawie 160 marketów na terenie sześciu województw (wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim i kujawsko-pomorskim)
i zatrudnia już ogółem ponad 2900 osób. Według wstępnych założeń w 2012 r. sieć Dino osiągnie ok. 1 mld zł przychodów ze sprzedaży i będzie zarządzać liczbą ponad 200 placówek handlowych. W ciągu 3-4 lat w odległości 250 km od magazynu centralnego w Krotoszynie powstanie ok. 300 sklepów.

W ostatnich tygodniach sieć DINO zajęła pierwsze miejsce w Polsce w zestawieniu „Gazele Biznesu”. Ten prestiżowy ranking organizowany jest już od 12 lat przez dziennik „Puls Biznesu”. Tytuł „Gazeli Biznesu” nie przyznaje żadne jury – to firmy muszą na niego zapracować, osiągając coraz lepsze wyniki w kolejnych latach. O miejscu w rankingu decyduje bowiem procentowy przyrost obrotów, który firma osiąga w ciągu trzech kolejnych lat. DINO Polska Sp. z o.o. zajęła pierwsze miejsce w Polsce dzięki znakomitym wynikom za lata 2008-2010 (odnotowano wzrost obrotów o ponad 2780%).

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *