Opłata startowego. Można na poczcie lub w banku (740 zgłoszonych)

Opłata on-line idzie z duchem nowoczesności i jest bardziej dogodna dla zdecydowanej większości zgłaszających się. Jest to też duże ułatwienie dla obcokrajowców.
Od dawna jest to jedyna metoda dokonywania płatności na dużych biegach (np. maraton w Berlinie).

Jeśli niektórzy z nas mają z tym problem proponujemy zwrócenie się o pomoc w swoim najbliższym otoczeniu (rodzina, znajomi). Zawsze znajdzie się ktoś, kto korzysta z bankowości internetowej.
W związku z licznymi pytaniami informujemy, że oprócz preferowanej metody płatności on-line można to też zrobić w tradycyjny sposób – za pomocą złożenia wypełnionego blankietu wpłaty lub przelewu w bankach lub na poczcie. Podczas rejestracji lub później w trybie edycji danych po wybraniu opcji „płacę” należy wybrać „Płacę przekazem” i postępować dalej zgodnie z informacjami na ekranie. Proces można zakończyć wydrukowaniem gotowego blankietu przekazu z nim udać się na pocztę lub do banku. Jeśli chcemy sami wypełnić blankiet należy spisać nr konta i dokładnie symbol tytułu wpłaty. UWAGA! Symbol tytułu wpłaty, który zobaczycie na ekranie  jest bardzo ważny!

Przykład postępowania krok po kroku znajdziecie >TUATAJ<.

KOMENTARZE DODAJ KOMENTARZ

Skomentuj to

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *